d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Holnap Ha Megkérdezik... > Topic
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 12 2014 04:23am
Quote (Moonflow @ May 12 2014 10:22am)
Na, en nem jutottam el az allasinterjuig :D Rossz helyre mentem.


szabika egyetemi pályafutása 2 mondatba
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 12 2014 04:50am
Quote (ecneB @ 12 May 2014 11:20)
szerintem egyszerűen bejöttél a csajnak


Kurva jo no volt btw
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 12 2014 04:52am
Quote (Moonflow @ May 12 2014 11:22am)
Na, en nem jutottam el az allasinterjuig :D Rossz helyre mentem.


dodged a bullet
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 12 2014 06:01am
Quote (Moonflow @ 12 May 2014 12:22)
Na, en nem jutottam el az allasinterjuig :D Rossz helyre mentem.


Quote (fahrii @ 12 May 2014 10:40)
Hát ez fantasztikus volt, a kezemmel nem volt gond.
Viszont szakadt rólam az izzadság mert rohantam (így is késtem 3 percet xD). Ja és amikor rákérdezett a pozitív, illetve negatív tulajdonságaimra így kb leblokkoltam és hirtelen nem tudtam semmit mondani xD.
Full tardba nyomtam.

Viszont akkor már visszamegyek 2 hét múlva egy C# szintmérő lapot kitölteni.



yy, np
legalább megpróbáltam :D


:DDDDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 12 2014 06:47am
nekem allasinterjukon mindig konnuy dolgo van, kerem a hrestol a fonokot, emgvillantom a csillagocskat a nyaklancomon, es fel is vagyok veve
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 12 2014 08:23am
Quote (jarabekg @ 12 May 2014 14:47)
nekem allasinterjukon mindig konnuy dolgo van, kerem a hrestol a fonokot, emgvillantom a csillagocskat a nyaklancomon, es fel is vagyok veve


akkor még szerencse, hogy senki nem kérdezte :~)
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 12 2014 09:40am
Múlt héten két interjún voltam. Az egyiken hárman voltunk ismerőseimmel, ott jól elmondták, hogy bele fogunk dögleni, is nagyon kemény lesz, és nem lehet lazsálni, majd megkérdezte, hogy nagyjából milyen eredményeink vannak, illetve milyen egyetemen kívüli projekteken dolgoztunk eddig, vagy volt-e már munkahelyünk. Szar érzés volt azt mondani, hogy nem nagyon csináltunk mást egyetemen kívül. Aztán meg íratott velünk egy random tesztet, azon oltári mód lebőgtünk, kb csak egy feladatot sikerült megoldani a tízből. Majd mondta, hogy ilyen eredmények szoktak amúgy nagyjából születni, de azért ha ide akar jönni az ember akkor kicsit többet kellene tudni, de ha még érdekel, és akarunk menni, akkor aludjunk rá egyet, és próbáljuk meggyőzni őt mailben.

Másik helyen odamentem, megkínáltak kávéval, üdítővel, vízzel, majd leültettek, megkérdezték ki vagyok, honnan jövök, mit csináltam egyetemen. Tíz percnél többet szerintem nem beszéltünk, és kb mindegy volt mit mondok akkor is felvettek volna. Úgyhogy úgy néz ki oda fogok menni.
Aztán lehet hogy hatalmas szopóág az egész, és még jobban rábasztam.

Szerdán lett volna még egy interjú a Boschnál, de lemondtam.

This post was edited by HunIndex on May 12 2014 09:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll