d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev15678914Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 05:27am
Quote (TuskesVanek @ 8 May 2014 12:26)
http://i.imgur.com/3ltfMRb.jpg


ty
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:27am
ne tévesszen meg, hogy 3 sort is írt egyszerre az a félkegyelmű
bemásolta valahonnan
ekkora teljesítményre nem képes
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 8 2014 05:27am
Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 12:24pm)
és érdekes módon se őt se a DerpHydraDPS-t nem baszogatják spam miatt, gondolom mert kellően bunkók és lenézőek így van helyük a közösségben.


Erdekes modon senki nem latja ha nerfhydradps postol, mivel mindenkinek blockolva van. Ha ezen az uton haladsz tovabb akkor lassan teged se fog senki se baszogatni. :^)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2014 05:27am
osszejott a csipet csapat

ki is verhetitek egymasnak
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:28am
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 12:27pm)
ty


szeretnél olyan kemény lenni mint a csávó a képen, gondolom azért nyomod itt a full parasztot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:28am
Quote (jarabekg @ May 8 2014 11:27am)
osszejott a csipet csapat

ki is verhetitek egymasnak


ok, térdelj elénk
ne vesszen kárba egy csepp se
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 05:30am
Quote (TuskesVanek @ 8 May 2014 12:28)
szeretnél olyan kemény lenni mint a csávó a képen, gondolom azért nyomod itt a full parasztot


mesélj még
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:31am
Quote (Karan2_Returned @ May 8 2014 12:27pm)
Erdekes modon senki nem latja ha nerfhydradps postol, mivel mindenkinek blockolva van. Ha ezen az uton haladsz tovabb akkor lassan teged se fog senki se baszogatni. :^)


és amúgy ez lenne a kulturált módja a dolgoknak, hogy ami nem érdekel azt nem olvasom, nem szólok bele, ellentétben azzal amit gurke meg a cimborái csinálnak

értelmes embernek ehhez még postblocker sem kell, csak némi tolerancia és önuralom
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 8 2014 05:33am
Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 12:31pm)
és amúgy ez lenne a kulturált módja a dolgoknak, hogy ami nem érdekel azt nem olvasom, nem szólok bele, ellentétben azzal amit gurke meg a cimborái csinálnak

értelmes embernek ehhez még postblocker sem kell, csak némi tolerancia és önuralom


Es ezt miert nem Gurkevel es a cimboraival targyalod meg PM-ben?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:33am
Quote (Karan2_Returned @ May 8 2014 12:33pm)
Es ezt miert nem Gurkevel es a cimboraival targyalod meg PM-ben?


ontopic vagyok: mi a véleményed egyes emberekről
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678914Next
Closed New Topic New Poll