Quote (Karan2_Returned @ May 8 2014 12:27pm)
Erdekes modon senki nem latja ha nerfhydradps postol, mivel mindenkinek blockolva van. Ha ezen az uton haladsz tovabb akkor lassan teged se fog senki se baszogatni. :^)
és amúgy ez lenne a kulturált módja a dolgoknak, hogy ami nem érdekel azt nem olvasom, nem szólok bele, ellentétben azzal amit gurke meg a cimborái csinálnak
értelmes embernek ehhez még postblocker sem kell, csak némi tolerancia és önuralom