d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Akkor Most Nyomorék Vagyok? > Cry Official
Prev15678917Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 7 2014 01:38pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 7 2014 01:52pm
Quote (Haarder @ 7 May 2014 21:12)
Blockolva vagyok :(
Pont mint oviba! :D :D :D
Jó nekem itt! Maradok! :D


téged blokkoltak az oviban?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2014 02:10pm
Quote (Fej @ 7 May 2014 21:27)
olyan 99% hogy multi, inkabb 99.9

akoska kepein rohogok



irigykedsz*
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2014 02:12pm
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 02:13pm
Amúgy vissza térve az eredeti témához.
Miért jó az nektek hogy ha valaki normálisan kérdez
idegenként akkor ilyen módon reagáltok?
Ez a szint? vagy ez itt a divat?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2014 02:20pm
Quote (Haarder @ May 7 2014 09:13pm)
Amúgy vissza térve az eredeti témához.
Miért jó az nektek hogy ha valaki normálisan kérdez
idegenként akkor ilyen módon reagáltok?
Ez a szint? vagy ez itt a divat?


Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2014 02:26pm
Quote (Haarder @ May 7 2014 10:13pm)
Amúgy vissza térve az eredeti témához.
Miért jó az nektek hogy ha valaki normálisan kérdez
idegenként akkor ilyen módon reagáltok?
Ez a szint? vagy ez itt a divat?


te ilyen szociológus bölcsész lehetsz
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 7 2014 02:28pm
Quote (Haarder @ May 7 2014 08:13pm)
Amúgy vissza térve az eredeti témához.
Miért jó az nektek hogy ha valaki normálisan kérdez
idegenként akkor ilyen módon reagáltok?
Ez a szint? vagy ez itt a divat?


u got hunsub'd

amúgy visszatérve az eredeti témához
szerintem várj ladder resetig ha hiányzik a d2.. annak úgy több értelme van
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2014 02:29pm
Quote (bamboo @ May 7 2014 09:28pm)
u got hunsub'd

amúgy visszatérve az eredeti témához
szerintem várj ladder resetig ha hiányzik a d2.. annak úgy több értelme van


Visszaterve az erdeti temahoz
mikor lesz reset????
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 02:30pm
Quote (Haarder @ 7 May 2014 19:46)
Nem nem focizom, de te biztosan nagyon vagyán srác vagy.
Nincs esetleg valami más dolgod? Legózni,Rajzolni vagy esetleg hintázni egy jót?


nem ertem egyebkent, hogy miert gondolja magarol minden ~21 eves faszrandom kocka, hogy idejon es akkor o lesz itt az erett legidosebb rl rulzor mindenki mas meg 12 eves verpistike
menj el ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678917Next
Closed New Topic New Poll