Quote (Smat @ 5 May 2014 20:48)
HTC Sensation xe, hetente egyszer használom kb, azon kívül meg itt porosodik az asztalon, feleslegesnek érzem a meglétét, inkább használom a nokia 2700-at amit kaptam még 5 éve születésnapomra, egy hétig bírja az aksija, legjobb snake/bomberman van rajta és még telefonálni is lehet vele meg zenét hallgatni is.
*5 éve lopta apád a media marktból