d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Van Okostelefonod?
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 5 2014 12:18pm
Quote (harcikacsa17 @ May 5 2014 08:35am)
a telefonomnak van okos gazdája


nincs sajat telefonod wtf? :wacko:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 5 2014 12:25pm
Quote (Rawen @ May 5 2014 12:06pm)
Damn


Quote (SummertimeClothes @ May 5 2014 12:47pm)
deep


Quote (GoreKnight9 @ May 5 2014 02:59pm)
awwww


Quote (tevetava @ May 5 2014 05:54pm)
wow.


o.O ?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 5 2014 12:48pm
HTC Sensation xe, hetente egyszer használom kb, azon kívül meg itt porosodik az asztalon, feleslegesnek érzem a meglétét, inkább használom a nokia 2700-at amit kaptam még 5 éve születésnapomra, egy hétig bírja az aksija, legjobb snake/bomberman van rajta és még telefonálni is lehet vele meg zenét hallgatni is.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 5 2014 12:54pm
Quote (Smat @ 5 May 2014 20:48)
HTC Sensation xe, hetente egyszer használom kb, azon kívül meg itt porosodik az asztalon, feleslegesnek érzem a meglétét, inkább használom a nokia 2700-at amit kaptam még 5 éve születésnapomra, egy hétig bírja az aksija, legjobb snake/bomberman van rajta és még telefonálni is lehet vele meg zenét hallgatni is.


*5 éve lopta apád a media marktból
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 5 2014 12:57pm
Quote (RRC @ 5 May 2014 20:54)
*5 éve lopta apád a media marktból


topkek
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 5 2014 01:05pm
van egy iphone
mostansag elgondolkodtam egy lumian munkatelefonnak, mert tetszik ez a onedrive, meg a bongeszos excel kombo
sot lehet hogy meg a ceges VPN-re is beengedne, de nevetseges dolog havi 6fontot kerni az office365ert..szerkesztes funkcio nelkul meg az ios/android verzio is eleg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 5 2014 01:11pm
Quote (Eoghan @ 5 May 2014 21:05)
van egy iphone
mostansag elgondolkodtam egy lumian munkatelefonnak, mert tetszik ez a onedrive, meg a bongeszos excel kombo
sot lehet hogy meg a ceges VPN-re is beengedne, de nevetseges dolog havi 6fontot kerni az office365ert..szerkesztes funkcio nelkul meg az ios/android verzio is eleg


a kukázás az nem munka
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 5 2014 01:15pm
sosevót
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 5 2014 01:34pm
Quote (RRC @ May 5 2014 07:11pm)
a kukázás az nem munka


az asszony meg nem ember
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 5 2014 01:50pm
Quote (Eoghan @ 5 May 2014 21:34)
az asszony meg nem ember


A medve meg nem játék, Lajo meg nem akar visszajönni.

Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll