d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Laptopot Tervezek Venni > De Nem Tudom Milyet...
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 17 2014 12:56am
Feliratkoztam 2 kiserletre is amiert fizetnek :D . Soon $$ , razer, rangerover etc.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 17 2014 01:25am
iso részlet a kísérletekről meg hogy mennyit kapsz érte
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Apr 17 2014 04:48am
Ha esetleg még mindig a laptopokról lenne szó:

http://techkalauz.hu/laptop/tesztek/lenovo-ideapad-z580-teszt-72
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 17 2014 05:24am
Quote (Volvodka @ 17 Apr 2014 12:48)
Ha esetleg még mindig a laptopokról lenne szó:

http://techkalauz.hu/laptop/tesztek/lenovo-ideapad-z580-teszt-72


már pináról van szó

i3-al szerinted mi fut el ezen a laptopon?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 17 2014 05:28am
Quote (RRC @ 17 Apr 2014 12:24)
már pináról van szó

i3-al szerinted mi fut el ezen a laptopon?


i3-al még semmi baj nem lenne, ha mondjuk 4010u lenne a számozása vagy valami, de ez 2nd gen, még csak nem is ivy bridge

+ a 4gb ramnak nemet kell mondani imo
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 17 2014 05:30am
Quote (RRC @ 17 Apr 2014 12:24)
már pináról van szó

i3-al szerinted mi fut el ezen a laptopon?


van más hw-el, inkább a mérete és a súlya miatt nem jó tominak szerintem.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 17 2014 05:43am
Quote (RRC @ Apr 17 2014 12:24pm)
már pináról van szó

i3-al szerinted mi fut el ezen a laptopon?


Te se ertesz a lovakhoz, van penz mindendre ezert az i7est veszed mert abban van a legnagyoibb szám
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 17 2014 05:46am
Quote (anyd @ 17 Apr 2014 13:43)
Te se ertesz a lovakhoz, van penz mindendre ezert az i7est veszed mert abban van a legnagyoibb szám


mondd már el mikor futtatsz lolon kivül más játékot fullosan egy i3-on
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 17 2014 05:49am
Quote (RRC @ Apr 17 2014 12:46pm)
mondd már el mikor futtatsz lolon kivül más játékot fullosan egy i3-on

Fogadnek hogy van mar jobb i3 proci ami jobb mint az i7esed ha fe evnel oregebb
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 17 2014 05:54am
Quote (RRC @ 17 Apr 2014 12:46)
mondd már el mikor futtatsz lolon kivül más játékot fullosan egy i3-on


http://www.notebookcheck.net/Intel-Ivy-Bridge-Guide-for-Gamers.81855.0.html
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll