Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 23:13)
Lefekves elött meg leirom azt is ami a legnagyobb nyomot hagyott bennem. Gyanutlanul megyek hazafele, erre megpillantok egy ismerös arcot:egy csaj, akivel harom hetig egy osztalyba jartunk a törtenet elött kb. masfel evvel. Gondoltam ugy se emlekszik ram, ugyhogy bamultam a nagy vilag masik oldalara, nehogy azt higyje hogy bamulom. Kis idö mulva egy nöi kez jelenik meg a vallamon. A csaj az, megkerdezi hogy emlekszek-e meg ra. Szerencsere meg a nevet is tudtam (jo csajoknak sose felejtem el a nevet, mindenki mast par heten belül elfelejtek). Beszelgetünk majdnem egy orat, közben dicserget agyba-föbe, nem tudtam miert. Vege fele megkerdezi, hogy nem-e akarnam korrepetalni, mert olyan okos vagyok. Mivel meg sose korrepetaltam senkit, es meg nemetül se tudtam meg tökeletesen, elkezdtem komolyan merlegelni, hogy elvallaljam-e ezt a nagy felelösseget. Par masodperc kinos csendet megszakitja azzal, hogy ne vegyem komolyan, csak viccelt. Kesöbb Mesh felnyitotta a szememet, hogy a korrepetalas nagy valoszinüleseggel mast jelentett. Ehhez a törtenethez egy kepet is mellekelek, hogy rendesen aterezzetek a fajdalmamat.
Balrol a 3.
http://1.imgland.net/QL9FLH.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ