d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kérdés > Törted Már össze Lány Szívét?
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 5 2014 04:25pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 23:13)
Lefekves elött meg leirom azt is ami a legnagyobb nyomot hagyott bennem. Gyanutlanul megyek hazafele, erre megpillantok egy ismerös arcot:egy csaj, akivel harom hetig egy osztalyba jartunk a törtenet elött kb. masfel evvel. Gondoltam ugy se emlekszik ram, ugyhogy bamultam a nagy vilag masik oldalara, nehogy azt higyje hogy bamulom. Kis idö mulva egy nöi kez jelenik meg a vallamon. A csaj az, megkerdezi hogy emlekszek-e meg ra. Szerencsere meg a nevet is tudtam (jo csajoknak sose felejtem el a nevet, mindenki mast par heten belül elfelejtek). Beszelgetünk majdnem egy orat, közben dicserget agyba-föbe, nem tudtam miert. Vege fele megkerdezi, hogy nem-e akarnam korrepetalni, mert olyan okos vagyok. Mivel meg sose korrepetaltam senkit, es meg nemetül se tudtam meg tökeletesen, elkezdtem komolyan merlegelni, hogy elvallaljam-e ezt a nagy felelösseget. Par masodperc kinos csendet megszakitja azzal, hogy ne vegyem komolyan, csak viccelt. Kesöbb Mesh felnyitotta a szememet, hogy a korrepetalas nagy valoszinüleseggel mast jelentett. Ehhez a törtenethez egy kepet is mellekelek, hogy rendesen aterezzetek a fajdalmamat.

Balrol a 3.
http://1.imgland.net/QL9FLH.jpg


https://www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 5 2014 04:27pm
felhivnam a figyelmet erre az alakzatra

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 5 2014 04:34pm
Fogmosas közben eszembejutott egy rövidke is, ezt meg leirom. Szinjatszokörben voltunk vagy 30an, ezek közül harom kivetelevel mind csaj. Az egyik elöadas föprobajara kesön jött a ket masik, en meg indultam volna a ferfi öltözöbe miközben szolt par lany, hogy menjek at inkabb hozzajuk hogy ne legyek egyedül, es en ugy is megbizhato vagyok. Üsse kö bementem a nöi öltözöbe. Csak a földet neztem, rekordidö alatt atöltöztem, es mentem is ki.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Apr 5 2014 04:48pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 5 2014 10:34pm)
Fogmosas közben eszembejutott egy rövidke is, ezt meg leirom. Szinjatszokörben voltunk vagy 30an, ezek közül harom kivetelevel mind csaj. Az egyik elöadas föprobajara kesön jött a ket masik, en meg indultam volna a ferfi öltözöbe miközben szolt par lany, hogy menjek at inkabb hozzajuk hogy ne legyek egyedül, es en ugy is megbizhato vagyok. Üsse kö bementem a nöi öltözöbe. Csak a földet neztem, rekordidö alatt atöltöztem, es mentem is ki.


:bonk:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 5 2014 04:58pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 6 2014 12:34am)
Fogmosas közben eszembejutott egy rövidke is, ezt meg leirom. Szinjatszokörben voltunk vagy 30an, ezek közül harom kivetelevel mind csaj. Az egyik elöadas föprobajara kesön jött a ket masik, en meg indultam volna a ferfi öltözöbe miközben szolt par lany, hogy menjek at inkabb hozzajuk hogy ne legyek egyedül, es en ugy is megbizhato vagyok. Üsse kö bementem a nöi öltözöbe. Csak a földet neztem, rekordidö alatt atöltöztem, es mentem is ki.


vannak még úriemberek a világon
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 5 2014 05:04pm
Quote (Karan2_Returned @ 6 Apr 2014 00:34)
Fogmosas közben eszembejutott egy rövidke is, ezt meg leirom. Szinjatszokörben voltunk vagy 30an, ezek közül harom kivetelevel mind csaj. Az egyik elöadas föprobajara kesön jött a ket masik, en meg indultam volna a ferfi öltözöbe miközben szolt par lany, hogy menjek at inkabb hozzajuk hogy ne legyek egyedül, es en ugy is megbizhato vagyok. Üsse kö bementem a nöi öltözöbe. Csak a földet neztem, rekordidö alatt atöltöztem, es mentem is ki.


amúgy szerintem neked godtier kinézeted van ha ilyen nyilvánvaló jeleket adnak a lányok. bár lehet csak svájcban más. ha nekem ilyen lehetőségeim lettek volna tuti lecsapok rá

postolj már magadról egy képet
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2014 05:10pm
itt: krisztián nem veszi észre, hogy buknak arra a nők, hogy ő kedves, és még jól is néz ki. meg gondolom az immigrant shame is bejátszik l0l
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 5 2014 05:11pm

Quote (RRC @ 6 Apr 2014 00:04)
amúgy szerintem neked godtier kinézeted van ha ilyen nyilvánvaló jeleket adnak a lányok. bár lehet csak svájcban más. ha nekem ilyen lehetőségeim lettek volna tuti lecsapok rá

postolj már magadról egy képet




This post was edited by ace07 on Apr 5 2014 05:11pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 6 2014 07:34am
Egy igazi középszerű érdektelen panelszökevény vagy stílus, jellem és bármi értékes nélkül. Nem érdekel a problémád.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2014 08:43am
hol van kriszrol a kep? vagy a voros csavo bal oldalt?

Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll