Quote (fahrii @ 1 Apr 2014 13:51)
nem hiszem h sokat tudna segíteni
tegyuk fol, hogy elmesz. Ilyenkor ket lehetoseg van: vagy nem tortenik semmi, tenyleg nem javul a helyzet, es akkor legalabb megprobaltad. Vagy, mivel o szakember es az emberekkel foglalkozik, valoszinuleg tudna a lelki problemaidon ertelmesen segiteni.
Konkluzio: megeri elmenni, mert negativ kimenetel nincs csak semleges, vagy pozitiv.
Vagy a harmadik lehetoseg hogy eled tovabb az eleted, mint eddig, internetes kozossegekhez tartozol, mert egyszerubb forumozni, mint szemtol szembe beszelgetni, es gyursz - szinten egyedul.
This post was edited by tevetava on Apr 1 2014 06:14am