d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Volt E Már Valamilyen > Szolgáltatással / Céggel
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 03:39am
kene "vertek mar meg?" topic
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 31 2014 03:41am
Quote (Fej @ 31 Mar 2014 11:39)
kene "vertek mar meg?" topic


ricinger naponta postolna
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 31 2014 03:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Mar 2014 09:21)
Mit tettel te ezert? Lol


megszületett
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 31 2014 03:54am
OTP: paypalt csinaltam, nem tudtam verifyzni az accom mert nem volt pénz a számlámon, elmentem kétszer sírni, ők sem értettek hozzá, én sem aztán pár hét mulva kaptam egy levelet hogy az éves számlavezetési díjat átutalták a számlámra, remélik ez megoldja a kellemetlenséget. megoldotta.

tmobil: állandóan küldenek smst hogy az üzletszabályzat módosul, a szerződési feltételekben megtalálom a változást. nagyjából kéthetente jön egy ilyen sms és mivel rendszertelenül alszom általában pont akkor jött amikor aludtam és már nagyon tele lett vele a tököm. minden emailre válaszoltak amit írtam nekik de csak azt szajkózták hogy kötelesek kiküldeni és nem tudnak vele mit kezdeni. aztán lebasztam öket hogy miért tart 2013ban 1 hétig válaszolni egy emailre, pár nap mulva jött egy kézzel írott levél amiben 1.5 oldalban kifejtették hogy miért nem tudnak megszabadítani a spamsmstől és elnézést kérnek a lassú válaszokért.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 03:58am
Quote (lacketto @ 31 Mar 2014 11:54)
OTP: paypalt csinaltam, nem tudtam verifyzni az accom mert nem volt pénz a számlámon, elmentem kétszer sírni, ők sem értettek hozzá, én sem aztán pár hét mulva kaptam egy levelet hogy az éves számlavezetési díjat átutalták a számlámra, remélik ez megoldja a kellemetlenséget. megoldotta.

tmobil: állandóan küldenek smst hogy az üzletszabályzat módosul, a szerződési feltételekben megtalálom a változást. nagyjából kéthetente jön egy ilyen sms és mivel rendszertelenül alszom általában pont akkor jött amikor aludtam és már nagyon tele lett vele a tököm. minden emailre válaszoltak amit írtam nekik de csak azt szajkózták hogy kötelesek kiküldeni és nem tudnak vele mit kezdeni. aztán lebasztam öket hogy miért tart 2013ban 1 hétig válaszolni egy emailre, pár nap mulva jött egy kézzel írott levél amiben 1.5 oldalban kifejtették hogy miért nem tudnak megszabadítani a spamsmstől és elnézést kérnek a lassú válaszokért.


dolgoztam náluk, és tényleg államilag szabályozott, hogy kell küldeniük sms-t. iszonyat idióta szabály, mert senki nem olvas az ég világon ászf-et..
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 03:59am
Quote (RRC @ Mar 31 2014 10:41am)
ricinger naponta postolna


jo topic lehetne, csak szerintem kevesen vallalnak be, hogy arrol meselnek storyt ahogy szarravertek oket
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 31 2014 04:21am
Quote (Fej @ 31 Mar 2014 11:59)
jo topic lehetne, csak szerintem kevesen vallalnak be, hogy arrol meselnek storyt ahogy szarravertek oket


ugyanmár, ha vki leirja hogy összeszarta magát, akkor ilyet se fog kihagyni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 31 2014 04:24am
Quote (sylke @ Mar 31 2014 11:21am)
ugyanmár, ha vki leirja hogy összeszarta magát, akkor ilyet se fog kihagyni


lol volt ilyen, hogy összeszarta magát? xDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 04:25am
Quote (TuskesVanek @ 31 Mar 2014 12:24)
lol volt ilyen, hogy összeszarta magát? xDDD


ja xD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 31 2014 04:32am
Quote (lacketto @ Mar 31 2014 09:54am)
OTP: paypalt csinaltam, nem tudtam verifyzni az accom mert nem volt pénz a számlámon, elmentem kétszer sírni, ők sem értettek hozzá, én sem aztán pár hét mulva kaptam egy levelet hogy az éves számlavezetési díjat átutalták a számlámra, remélik ez megoldja a kellemetlenséget. megoldotta.

tmobil: állandóan küldenek smst hogy az üzletszabályzat módosul, a szerződési feltételekben megtalálom a változást. nagyjából kéthetente jön egy ilyen sms és mivel rendszertelenül alszom általában pont akkor jött amikor aludtam és már nagyon tele lett vele a tököm. minden emailre válaszoltak amit írtam nekik de csak azt szajkózták hogy kötelesek kiküldeni és nem tudnak vele mit kezdeni. aztán lebasztam öket hogy miért tart 2013ban 1 hétig válaszolni egy emailre, pár nap mulva jött egy kézzel írott levél amiben 1.5 oldalban kifejtették hogy miért nem tudnak megszabadítani a spamsmstől és elnézést kérnek a lassú válaszokért.


wtf, én nem kapok ilyenket

Quote (Fej @ Mar 31 2014 09:39am)
kene "vertek mar meg?" topic


karate versenyen, meg vizsgákon igen, irl még nem


inb4 nyelvvizsgán összeverték gürkét

This post was edited by xGurke on Mar 31 2014 04:32am
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll