Quote (lacketto @ Mar 31 2014 09:54am)
OTP: paypalt csinaltam, nem tudtam verifyzni az accom mert nem volt pénz a számlámon, elmentem kétszer sírni, ők sem értettek hozzá, én sem aztán pár hét mulva kaptam egy levelet hogy az éves számlavezetési díjat átutalták a számlámra, remélik ez megoldja a kellemetlenséget. megoldotta.
tmobil: állandóan küldenek smst hogy az üzletszabályzat módosul, a szerződési feltételekben megtalálom a változást. nagyjából kéthetente jön egy ilyen sms és mivel rendszertelenül alszom általában pont akkor jött amikor aludtam és már nagyon tele lett vele a tököm. minden emailre válaszoltak amit írtam nekik de csak azt szajkózták hogy kötelesek kiküldeni és nem tudnak vele mit kezdeni. aztán lebasztam öket hogy miért tart 2013ban 1 hétig válaszolni egy emailre, pár nap mulva jött egy kézzel írott levél amiben 1.5 oldalban kifejtették hogy miért nem tudnak megszabadítani a spamsmstől és elnézést kérnek a lassú válaszokért.
wtf, én nem kapok ilyenket
Quote (Fej @ Mar 31 2014 09:39am)
kene "vertek mar meg?" topic
karate versenyen, meg vizsgákon igen, irl még nem
inb4 nyelvvizsgán összeverték gürkét
This post was edited by xGurke on Mar 31 2014 04:32am