Quote (szabika @ Mar 26 2014 08:12pm)
3 évesen rohantam neki egy fém ajtókeretnek, én akkor vesztettem el a szüzességem, kicsit betört a fejem
aztán volt lábtörés 2x, meg 2 ujjam is törött el, de az most nem számít hogy azóta is görbe maradt
betört a fejed vagy csak a bőr szakadt fel?
Szerintem az emberek 99 százaléka aki azt mondja hogy betört a feje csak a fejbőr szakadt fel
Anyám szerint nekem is 2x betört a fejem aztán közbe csak a bőr szakadt fel és ömlött a vér mindenfelé.