d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Volt Mar Valami Csonttoresed?
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 26 2014 02:00pm
Quote (lacketto @ Mar 26 2014 08:58pm)
balage =/= baleee


sheeeeit elnéztem
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 26 2014 02:23pm
Quote (lacketto @ Mar 26 2014 08:58pm)
balage =/= baleee


ő ennél két árnyalattal sötétebb és háromszor ilyen szőrös ^^
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 26 2014 03:19pm
kéz,láb,orr,áll , boka , ujj, bár boka lehet csak ficam volt h3h3
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 26 2014 03:21pm
bal láb törés / igaz a gerincem bezzeg nem sérült amikor leugrottam a 6m magas állványról és pont a hátamra estem
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 26 2014 04:07pm
bal sípcsont még óvodában.

volt az udvaron egy nagy fém ház mászóka (tudjátok, csövekből volt összerakva) és úgy gondoltuk páran, h már nem fun fel-le mászni rajta, hanem a tetejéről ugráljunk le. egyik ilyen alkalommal a bal lábfejem beleakadt az egyik csőbe és hiába tompítottam arccal az esést, eltört a sípcsontom.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 26 2014 05:59pm
Quote (anyd @ Mar 26 2014 09:51pm)
bazur:

http://img228.imageshack.us/img228/1803/dsc04020p.jpg

balage:
http://i54.tinypic.com/2mca9ao.jpg

diablo2g
http://img816.imageshack.us/img816/1912/diablo2gfeet.jpg


Elegge noob labak
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Mar 27 2014 12:28pm
törött kis lábujjal szenvedek mér két hete, vagyis [x] nem <_<
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 27 2014 12:30pm
Quote (szabika @ Mar 26 2014 08:12pm)
3 évesen rohantam neki egy fém ajtókeretnek, én akkor vesztettem el a szüzességem, kicsit betört a fejem
aztán volt lábtörés 2x, meg 2 ujjam is törött el, de az most nem számít hogy azóta is görbe maradt


betört a fejed vagy csak a bőr szakadt fel?
Szerintem az emberek 99 százaléka aki azt mondja hogy betört a feje csak a fejbőr szakadt fel
Anyám szerint nekem is 2x betört a fejem aztán közbe csak a bőr szakadt fel és ömlött a vér mindenfelé.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 27 2014 12:49pm
Quote (Vismajor @ Mar 27 2014 07:30pm)
betört a fejed vagy csak a bőr szakadt fel?
Szerintem az emberek 99 százaléka aki azt mondja hogy betört a feje csak a fejbőr szakadt fel
Anyám szerint nekem is 2x betört a fejem aztán közbe csak a bőr szakadt fel és ömlött a vér mindenfelé.


en sem tudom elhinni hogy az itteni emberek kb felenek betort mar a feje
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 27 2014 01:22pm
Quote (Flutter @ 27 Mar 2014 19:49)
en sem tudom elhinni hogy az itteni emberek kb felenek betort mar a feje


nem vetted még észre a postok minőségén?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll