d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Oratopic2_returned
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Mar 12 2014 01:11pm
Az én szememben az évek folyamán ékszerré redukálódott a karóra, ékszert meg nem hordok

[x] nincs, és nem is hiányzik
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 12 2014 01:13pm
Quote (MarcusD @ 12 Mar 2014 20:10)
implying 25 évesen van 1 milliód egy karórára


miért ne lehetne?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 12 2014 01:16pm
Quote (MarcusD @ 12 Mar 2014 21:10)
implying 25 évesen van 1 milliód egy karórára


20 vagyok amúgy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 12 2014 01:21pm
amugy kaptam egy seikot fateromtól, de nem hordom
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 12 2014 01:27pm

álom karóra kategória, de ha megtehetem meg fogom venni.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2014 01:27pm


Ez most eléggé tetcik
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 12 2014 01:28pm
Quote (bbaallaaggee @ 12 Mar 2014 20:27)
http://uncrate.com/p/2013/08/breitling-navitimer-cosmonaute-xl.jpg

Ez most eléggé tetcik


na mondjuk ez is eléggé király valóban
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 12 2014 01:35pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 12 2014 08:27pm)
http://uncrate.com/p/2013/08/breitling-navitimer-cosmonaute-xl.jpg

Ez most eléggé tetcik


kepzelem mi jarhatott a tervezo fejeben
"more numbers"
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 12 2014 01:41pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 12 2014 01:43pm
Quote (ace07 @ 12 Mar 2014 20:41)
http://rack.2.mshcdn.com/media/ZgkyMDEzLzEwLzE3LzU0L25va2lhc21hcnR3LmJhZGU0LmpwZwpwCXRodW1iCTk1MHg1MzQjCmUJanBn/7c2fa264/88e/nokia-smartwatch.jpg


ez egy vicc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll