Quote (Karan2_Returned @ 24 Feb 2014 23:18)
Osztalytarsam ugyan ebben a helyzetben volt, ö leülte. Azt mondta nem veszes, de szerintem ha 880 frank nem nagyon megterhelö a szamodra akkor inkabb perkald ki.
Gyorshajtasra egyebkent nagyon vigyazz, a rendörseg bevetelenek ha jol emlekszem fele ilyesmi büntetesekböl all, es mivel ezzel a penzel elöre szamolnak ezert tartaniuk kell a rend öreinek a gyorshajtasi aranyt.
Soha nem zuhanyzok este 10 elött. #YOLO #SWAG #ZUHI
azt most kellene leülnöm, elsejétől céget váltok... felvettek a szakmában az egyik legkomolyabbhoz!
pofán fogom röhögni a jelenlegi szarrágó managementet
mondjuk ott kapásból 3x annyi lét kapok, szal ink kicsengetem
This post was edited by Akizk on Feb 25 2014 05:37am