d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kifizessem Vagy Leüljem?
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 24 2014 04:09pm
Quote (iFeelAlone @ Feb 24 2014 11:07pm)
nekem az jutott eszembe, hogy implying bárki is dolgozik este 10-ig


implying svajcban van kosz
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 24 2014 04:10pm
7 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous): Flutter, Welterweight, mynameismethos, AngryBug, anyd, cowding

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=216131

hai
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 25 2014 05:36am
Quote (Karan2_Returned @ 24 Feb 2014 23:18)
Osztalytarsam ugyan ebben a helyzetben volt, ö leülte. Azt mondta nem veszes, de szerintem ha 880 frank nem nagyon megterhelö a szamodra akkor inkabb perkald ki.

Gyorshajtasra egyebkent nagyon vigyazz, a rendörseg bevetelenek ha jol emlekszem fele ilyesmi büntetesekböl all, es mivel ezzel a penzel elöre szamolnak ezert tartaniuk kell a rend öreinek a gyorshajtasi aranyt.



Soha nem zuhanyzok este 10 elött. #YOLO #SWAG #ZUHI


azt most kellene leülnöm, elsejétől céget váltok... felvettek a szakmában az egyik legkomolyabbhoz!
pofán fogom röhögni a jelenlegi szarrágó managementet

mondjuk ott kapásból 3x annyi lét kapok, szal ink kicsengetem

This post was edited by Akizk on Feb 25 2014 05:37am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 25 2014 08:36am
szopkodd ki a rendor faszat, hatha elengedi
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 25 2014 09:03am
Majd küldd ki a cellatársadat és szoptasd meg az őrt.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 25 2014 09:38am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Majd küldd ki a niggereket és szoptasd meg az őrt.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 25 2014 09:42am
Quote (Vismajor @ 25 Feb 2014 15:38)
Majd küldd ki a niggereket és szoptasd meg az őrt.


Faszt utánozol te kid..
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 25 2014 09:43am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Faszt utánozol te nigger..
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 28 2014 09:08am
5 nap fegy haz easy
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 28 2014 09:12am
Itt: a nyugati demokraciak valojaban diktaturak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll