d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yearly Ivett Topic
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 19 2014 05:12pm
Quote (hedgehogsword @ 19 Feb 2014 23:15)
en utanairtam, hogy .rar, aztan jobbkatt, kibontas ide, es voila


Egyébként zipbe tömörítettem, hogy hű maradjak az original ivett.ziphez. És azért volt két mappa, mert két különböző embertől kaptam őket és lusta voltam anno a duplán szereplő képeket kitörölni.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2014 05:35pm
Quote (SummertimeClothes @ 19 Feb 2014 22:51)
azert ha az en in irl life ismeroseim kozul kezdene pornozni valaki, szerintem kivernem ra egyszer meg akkor is, ha nem tetszik


en csak akkor, ha férfi az illető :~)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 20 2014 04:40am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 20 2014 05:06am
Quote (jarabekg @ Feb 20 2014 11:40am)


http://www.stylemagazin.hu/foto/25552

:DD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 20 2014 05:14am
Quote (jarabekg @ 20 Feb 2014 12:40)


[IMG]http://static.stylemagazin.hu/foto_contest/9/25440/profile/9_d16e9e2bd3f4916b81667ad3e77ecfa4.jpg
[/IMG]

mar thumbnailrol kiszurtam ezt a homar gyereket, nagykovacsis buszon szoktam latni, de nem lattam meg nagyobb lobstert
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 20 2014 09:12am
ez ki

és mi a baja
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 20 2014 09:17am
Quote (TrollBoss @ Feb 20 2014 04:12pm)
ez ki

és mi a baja


gurke volt csaja, es gondolom nem fogalkozott vele az apja
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 20 2014 09:19am
Quote (Ghostmasterq @ Feb 19 2014 10:31pm)
egész jól, mondjuk melle még mindig nincs
gimiben 2 évig volt osztálytársam, utána elköltözött
tavaly nyáron találtuk meg egy filmjét, azóta van vagy 20 szerintem


mi a neve? :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 20 2014 09:36am
Quote (jarabekg @ 20 Feb 2014 16:19)
mi a neve? :D


postoltam utána nem sokkal, Alexis Brill
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2014 09:37am
Quote (Ghostmasterq @ 20 Feb 2014 16:36)
postoltam utána nem sokkal, Alexis Brill


http://www.imdb.com/name/nm6061538/
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll