d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 19 2014 09:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 04:38pm)
már mi a faszomért ne erőszak lenne? miért van mindenki ekkora fogalomzavarban?

Valószínűleg arról beszélünk, hogy inkább a gyerekhez se szóljon a tanár, és ne mondja meg neki, vagy akár csessze le, hogy ez így nem fasza.
sajnálom, ha neked ehhez pofon kellett, hogy megtanuld, hogy ne ugrálj ki az autók közé, és nem volt elég az, hogy elmondták.


Szerinted minden esetben elég a szép szó / lecseszés, szerintem bizonyos extrém helyzetekben nem. Sajnálom, hogy nem vagyok akkora masterrace mint te, hogy alapból tisztában legyek az egyetlen helyes véleménnyel ami nyilván a tiéd.

This post was edited by iFeelAlone on Feb 19 2014 09:46am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 19 2014 09:50am
[x]Nem fogadhato el semmilyen korulmenyek kozott


A mi családunkban sose fordult elő, még csak egy pofon sem és én ezt becsülöm a szüleimben, rokonokban, hogy tudtak ránk hatni erőszak nélkül is.
Úgy gondolom hogy az erőszak azoknak a szülőknek az eszköze akik nem tudnak megfelelően gyereket nevelni.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 19 2014 10:06am
egyreszt: nem tudom ertelmezni azt az opciot hogy csak a tanaroktol elfogadhato ( milyen az hogy anyam nem uthet meg , de masnak az anyja vagy lehet gyereke sincs, az igen)
masreszt: nem titok engem megvertek parszor, es azt kell hogy mondjam hasznomra valt. volt mikor a szart is kivertek belolem , de igy utolag en is azt tettem volna a helyukben.

Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 19 2014 10:07am
technika tanaromnak volt fa testapoloja ( xd ), azzal vert minket
olyan nagyon nem voltunk rosszak, csak egy kicsit szadista volt az oreg
en ugy gondolom elfogadhato az eroszak mind szulo, mind tanar reszerol, bar tulzasnak tartom eroszaknak nevezni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 10:09am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:07)
technika tanaromnak volt fa testapoloja ( xd ), azzal vert minket
olyan nagyon nem voltunk rosszak, csak egy kicsit szadista volt az oreg
en ugy gondolom elfogadhato az eroszak mind szulo, mind tanar reszerol, bar tulzasnak tartom eroszaknak nevezni


Pedig mazolhatjuk a szart de ez eroszak marad.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 10:12am
Quote (iFeelAlone @ 19 Feb 2014 16:45)
Szerinted minden esetben elég a szép szó / lecseszés, szerintem bizonyos extrém helyzetekben nem. Sajnálom, hogy nem vagyok akkora masterrace mint te, hogy alapból tisztában legyek az egyetlen helyes véleménnyel ami nyilván a tiéd.


igen, szerintem elég.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 19 2014 10:14am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 05:09pm)
Pedig mazolhatjuk a szart de ez eroszak marad.


hat dno, ha vmirol tudod, hogy megerdemelted, akkor nem igazan erzed azt, hogy emiatt most neked butthurtnek kell lenned
en sem nagyon tamogatom az eroszakot, de belatom, hogy amig az ember olyan, mint a gyurma, addig a megfelelo cel erdekeben lehet komolyabb erovel is alakitani, nem csak simogatni, meg dorzsolgetni, hogy a kivant alakuva valjon

Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 05:12pm)
igen, szerintem elég.


mi volna a reakciod abban az esetben, ha neveloszulokent egy csecsemo (<1 ev) melle kapnal egy intezetbol kirakott 10-12 evest aki molesztalna a kicsit? meddig beszelgetnel vele arrol, hogy rossz az amit csinal?

This post was edited by Taszilo.^ on Feb 19 2014 10:16am
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 19 2014 10:15am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 05:09pm)
Pedig mazolhatjuk a szart de ez eroszak marad.


Ha egy 14 éves megdug egy 13 évest az is erőszak. ( lehet már nem? )
Ha egy orvos nem hosszabbítja meg egy gyógyíthatatlan haldokló szenvedéseit mesterségesen az meg gyilkosság.

Különböző emberek, különböző nézetek.

This post was edited by iFeelAlone on Feb 19 2014 10:16am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 10:16am
Quote (iFeelAlone @ 19 Feb 2014 17:15)
Ha egy 14 éves megdug egy 13 évest az is erőszak.
Ha egy orvos nem hosszabbítja meg egy gyógyíthatatlan haldokló szenvedéseit mesterségesen az meg gyilkosság.

Különböző emberek, különböző nézetek.


Ezek jogi ertelemben vett fogalmak.

Az hogy ha (akar nevelesi celzattal is) pofon utok valakit az pedig eroszak, barmilyen nezeteid is vannak.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 19 2014 10:17am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2014 17:38)
már mi a faszomért ne erőszak lenne? miért van mindenki ekkora fogalomzavarban?

Valószínűleg arról beszélünk, hogy inkább a gyerekhez se szóljon a tanár, és ne mondja meg neki, vagy akár csessze le, hogy ez így nem fasza.
sajnálom, ha neked ehhez pofon kellett, hogy megtanuld, hogy ne ugrálj ki az autók közé, és nem volt elég az, hogy elmondták.


en nem vagyok fogalomzavarban, tisztaban vagyok vele, hogy ez is eroszak

csak az eroszak egy kurvanagy gyujtofogalom, amibe meg a nemi eroszak is beletartozik, meg a fegyveres rablas, gyilkossag, etc.

ezert nem azt mondtam, hogy a testi fenyites nem eroszak, hanem hogy nem szerencses ra az umbrella termot hasznalni, mert a fogalmatlan idiotak egybol a rablogyilkossagra meg a gyerekdugasra asszocialnak kokszi helyett

This post was edited by bajcli on Feb 19 2014 10:19am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll