Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2014 17:38)
már mi a faszomért ne erőszak lenne? miért van mindenki ekkora fogalomzavarban?
Valószínűleg arról beszélünk, hogy inkább a gyerekhez se szóljon a tanár, és ne mondja meg neki, vagy akár csessze le, hogy ez így nem fasza.
sajnálom, ha neked ehhez pofon kellett, hogy megtanuld, hogy ne ugrálj ki az autók közé, és nem volt elég az, hogy elmondták.
en nem vagyok fogalomzavarban, tisztaban vagyok vele, hogy ez is eroszak
csak az eroszak egy kurvanagy gyujtofogalom, amibe meg a nemi eroszak is beletartozik, meg a fegyveres rablas, gyilkossag, etc.
ezert nem azt mondtam, hogy a testi fenyites nem eroszak, hanem hogy nem szerencses ra az umbrella termot hasznalni, mert a fogalmatlan idiotak egybol a rablogyilkossagra meg a gyerekdugasra asszocialnak kokszi helyett
This post was edited by bajcli on Feb 19 2014 10:19am