Quote (SummertimeClothes @ 17 Feb 2014 18:12)
shieeeeet
remelem fel lesz toltve majd 12nel vagy valami pakkban, cba leszedegetni egyesevel :<
Quote (bajcli @ 17 Feb 2014 18:18)
hat most enis ugy vagyok vele, de kesobb meg lehet, hogy becsabulok, ha mar a heten ugysincs uj brooklyn 99 se meg parks & rec se
én meg youtubeon nézem öket