Quote (cowding @ Feb 9 2014 10:25pm)
messze nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet...
faszkodtam össze vissza, de se a combat (rugó/2H/bow/sorci) se a gathering (nem lehet annyi mindent leszedni/megenni/kibányászni etc mint pld. Skyrimban) se a küldik nem jöttek be (végighallgatni minden faszt, szájbarágós, csak rohangálsz kurvasokat)
Ami izgalmasnak tűnik az a craft, hogy még ilyen kevés hozzávalóból is lehet főzni/alchemizni 5 különböző kaját, 4 különböző alkoholt meg 2 potit (ez összesen kb 7 összetevőből), csak az meg annyiból állt, hogy adva volt 400 darab láda és craftmati volt benne, nem az hogy te mész mocsári angolnát keresni hogy legyen egy üveg taknyod..
szóval kb 4/10, d3nál kicsit jobb de önszántamból jelenleg nem szívesen játszom vele
nem lehet benne csalni/nem tudod hogyan egyből szar játék mi
nehogymár meg kelljen dolgozni valamiért is