Quote (xGurke @ Feb 4 2014 04:18pm)
nem tudod mit éltem át ebben a vizsgaidőszakban
tényleg kezdek megőrülni
Az enyem is eleg szar volt, mer mate nem segit
Vizsgaidoszak ~2/3ban nem csinaltam semmit
Aztan a maradek 12 napban megcsinaltam azt a 3 vizsgat ami ahhoz kellett, hogy ne csusszak, volt hogy 3 napig nem aludtam