d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Egeret Vegyek > Surgos
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 2 2014 02:29pm
holnap jön a fizetés
asszem én is veszek egeret mert sima 3 gombos van és wowba már amúgyse tudom mire bindeljek
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Feb 2 2014 02:42pm
en anno az mx300-at hasznaltam sokaig imadtam.
letezik valami ahhoz hasonlo eger amugy manapsag?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 2 2014 02:45pm
en ma vettem egy meltan hires natec genesis gx69et

jelly mirin?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 2 2014 02:47pm
Quote (Taszilo.^ @ 2 Feb 2014 22:45)
en ma vettem egy meltan hires natec genesis gx69et

jelly mirin?


nem, mert egy fos mint az audid
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 2 2014 02:49pm
Quote (RRC @ Feb 2 2014 09:47pm)
nem, mert egy fos mint az audid


hu vigyazz tesa hozzam ne erj, mert csupa zsele leszek
Member
Posts: 198
Joined: Jan 22 2009
Gold: 3.00
Feb 3 2014 03:44am
deathadder v2 black
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 3 2014 03:48am
volt kezemben g400 logitech, hát nekem túl nagy és szar hangos a kattintása, inkább kisebbet kéne néznem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 3 2014 03:52am
Quote (Taszilo.^ @ 2 Feb 2014 21:49)
hu vigyazz tesa hozzam ne erj, mert csupa zsele leszek


:D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 3 2014 04:31pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2014 04:46pm
én egy 2000 forintos microsoft egérrel játszok és kurvára szeretem, csak kicsit hangos a kattintás
mondjuk az csak barátnőmet idegesíti
meg mindenki mást, amikor pl beülök a könyvtárba gamelni
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll