d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajna > A Helyzet Fokozódik
Prev15678920Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 23 2014 10:50am
Quote (Ghostmasterq @ Jan 23 2014 05:46pm)
én megnézegetem mindig amit postolgatsz


énisénis
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2014 11:11am
akkor postolok majd még, ty
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 23 2014 02:23pm
Quote (Ghostmasterq @ Jan 23 2014 06:46pm)
én megnézegetem mindig amit postolgatsz



dis, azok a képek nagyon bejönnek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2014 02:33pm
Quote (cowding @ 23 Jan 2014 21:23)
dis, azok a képek nagyon bejönnek


akkor íme még egy

ez sajnos nem a gyűrűk ura






This post was edited by tevetava on Jan 23 2014 02:36pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2014 02:35pm
Quote (tevetava @ 23 Jan 2014 21:33)
akkor íme még egy

ez sajnos nem a gyűrűk ura, hanem a valóság




http://444.hu/assets/000_TS-Par7771375.jpg


http://444.hu/2014/01/23/apokaliptikus-kepeken-lathato-hogyan-sodrodik-a-polgarhaboru-fele-kijev/

és itt a teljes galéria
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 23 2014 02:42pm
De én ezt nem vágom, csomó tüntetű rendőri egyenruhában nyomul. Legalábbis kétlem, hogy rendőrök dobálnának molotov koktélokat rendőrökre.
Valaki csak úgy átállt, vagy van másik kormányerő, vagy katonaság, vagy mi a fasz?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2014 02:46pm
Quote (Vismajor @ 23 Jan 2014 21:42)
De én ezt nem vágom, csomó tüntetű rendőri egyenruhában nyomul. Legalábbis kétlem, hogy rendőrök dobálnának molotov koktélokat rendőrökre.
Valaki csak úgy átállt, vagy van másik kormányerő, vagy katonaság, vagy mi a fasz?


Quote (tevetava @ 23 Jan 2014 13:33)
tüntetők ofc


ez a postom irónikus volt egyébként :D
nincs rendőrruhás tüntető
de ja, van rendőr, aki molotov koktélt dob. hogy miért, arról ne engem kérdezz.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 23 2014 02:48pm
Quote (tevetava @ Jan 23 2014 09:46pm)
ez a postom irónikus volt egyébként :D
nincs rendőrruhás tüntető
de ja, van rendőr, aki molotov koktélt dob. hogy miért, arról ne engem kérdezz.


Linkeden
dobja a rendőr a molotov koktélt
mellette másik rendőr poroltóval rohangál(feltételezem a molotov koktélok által okozott tüzet oltja)
mi a fasz folyik ukrajnában?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2014 02:55pm
Quote (Vismajor @ 23 Jan 2014 21:48)
Linkeden
dobja a rendőr a molotov koktélt
mellette másik rendőr poroltóval rohangál(feltételezem a molotov koktélok által okozott tüzet oltja)
mi a fasz folyik ukrajnában?


tüntetők dobálják a molotov koktélokat, azért a poroltó. van videó róla, hogy felgyullad egy rendőr
csak az a rendőr gondolt egyet, és ő is dobott egy molotov koktélt, mert mi a faszért ne
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 23 2014 03:01pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678920Next
Add Reply New Topic New Poll