Quote (Vismajor @ 23 Jan 2014 21:42)
De én ezt nem vágom, csomó tüntetű rendőri egyenruhában nyomul. Legalábbis kétlem, hogy rendőrök dobálnának molotov koktélokat rendőrökre.
Valaki csak úgy átállt, vagy van másik kormányerő, vagy katonaság, vagy mi a fasz?
Quote (tevetava @ 23 Jan 2014 13:33)
tüntetők ofc
ez a postom irónikus volt egyébként

nincs rendőrruhás tüntető
de ja, van rendőr, aki molotov koktélt dob. hogy miért, arról ne engem kérdezz.