d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev156789237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 05:37am
Quote (Smat @ 19 Jan 2014 12:36)
Annyira nem érdekel hogy visszaolvassam a 3-4 tl;dr-t amit írtál, csak azon akadt meg a szemem hogy ha nekem ez a véleményem, akkor ez téged miért zavar ennyire? Ha kötekedni akarsz akkor hajrá, ráérek most.


de épp ez van leírva a postban, eskü!

vicces, hogy azon veszekszünk, hogy olvasd el miért anyázol egyáltalán :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 05:38am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Jan 2014 12:37)
de épp ez van leírva a postban, eskü!

vicces, hogy azon veszekszünk, hogy olvasd el miért anyázol egyáltalán :D


Quote (Smat @ 19 Jan 2014 12:36)
Annyira nem érdekel hogy visszaolvassam a 3-4 tl;dr-t amit írtál, csak azon akadt meg a szemem hogy ha nekem ez a véleményem, akkor ez téged miért zavar ennyire? Ha kötekedni akarsz akkor hajrá, ráérek most.


smat/10
Member
Posts: 5
Joined: Jan 19 2014
Gold: 0.00
Jan 19 2014 05:44am
[x] jobbik for the lulz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 05:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Jan 2014 13:26)
utálom, mikor az emberek próbálják összemosni az "elmúltnyócév" károsságát, az elmúlt lassan 4 évével. rohadtul nem ugyanaz, és ezzel nem az mszpt védem, ők is loptak csaltak hazudtak, de azt egy pitiáner szinten tették, pármilliós-pármilliárdos tételekben, amiket jól felfújt az ellenzék.

ami most zajlik, az az egész ország szisztematikus kizsákmányolása, és az ország képének a fidesz igényeihez való formálása, mind gazdasági, mind társadalmi, mind jogi szinten. aki ezt a kettőt egy szintre teszi, az hülye.

nem azt mondom, hogy az mszp által vezetett koalíció jobb lenne, hanem hogy kevésbé rossz, ha valakire szavazni fogok, azt nem őszinte meggyőződésből, tiszta szívvel fogom tenni, hanem azért, hogy a fidesz ellen szavazzak.

sajnos jelenleg nincs jó és rossz, csak rossz és rosszabb, amúgy ez is részben a fidesz miatt van, legalábbis én részemről, mert pl. bajnaira szívesen szavaznék, de a választási törvény kb. lehetetlenné teszi a mostani pártpreferenciák mellett, hogy pártok külön nyerjenek, és ezt szerintem kurvára tudatos, a fidesz tudta, mikor írta a törvényt, hogy ő az egyetlen nagypárt, és hogy a jobboldali választói populáció sokkal kevésbé tagolt, mint a baloldali, ezért úgyis szövetkezniük kell, onnantól meg nyilván nehéz is mindenkinek megtartania a szavazóit, ha összeállnak gyurcsánnyal, és könnyű is összemosni őket kampányban.


oh, hát akkor nincs is probléma
legyenek megint ök, ök kevesebbet loptak!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2014 05:45am
Quote (sylke @ Jan 19 2014 12:44pm)
oh, hát akkor nincs is probléma
legyenek megint ök, ök kevesebbet loptak!


hát én a kisebbik tnyáér szart választanám megevésre, ha olyan van
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 05:46am
Quote (Vismajor @ 19 Jan 2014 13:45)
hát én a kisebbik tnyáér szart választanám megevésre, ha olyan van


én meg azt, amikor nem kell szart ennem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 05:46am
Quote (sylke @ 19 Jan 2014 12:46)
én meg azt, amikor nem kell szart ennem


nincs ilyen opció a felsoroltak között
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 05:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jan 2014 13:46)
nincs ilyen opció a felsoroltak között


köszönöm sherlock
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 05:57am
Quote (sylke @ 19 Jan 2014 12:46)
én meg azt, amikor nem kell szart ennem


implying lesz ilyen valaha
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 19 2014 05:57am
jobbik ofc
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789237Next
Add Reply New Topic New Poll