d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Wt Topic Kicsit Másképpen > Smat And Nabz Corporation
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 09:41am
indulhat a móka!

kérdezzetek bátran, egyben válaszolok több kérdésre, ha van

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 09:45am
Quote (TrollBoss @ Jan 14 2014 05:41pm)
indulhat a móka!

kérdezzetek bátran, egyben válaszolok több kérdésre, ha van

http://1.ii.gl/IqAxQt.png


Milyen gyakran talalkozol enemyvel olyqn szerceren, ahol viszonylag sokan vannak ?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 09:52am
Quote (putincykavodka @ Jan 14 2014 04:45pm)
Milyen gyakran talalkozol enemyvel olyqn szerceren, ahol viszonylag sokan vannak ?


egy 150 fős szerveren kb 2 percenként látok embert

3 féle van: röhögve belédlő és kilootol (akkor is ha nincs nálad semmi)
rimánkodó, FRIENDLY FRIENDLY DONT SHOOT
meg jófej, de ez ritka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 09:53am
Quote (TrollBoss @ Jan 14 2014 05:52pm)
egy 150 fős szerveren kb 2 percenként látok embert

3 féle van: röhögve belédlő és kilootol (akkor is ha nincs nálad semmi)
rimánkodó, FRIENDLY FRIENDLY DONT SHOOT
meg jófej, de ez ritka


Majd vizsgaidoszak utan kiprobalom, azt tolhatjuk egyutt. Ofc agyon fogok loni mindenkit.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 09:55am
ezt a gyereket előttem lötték pofán, kilootoltam, van kaja meg armor
lucky day

Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 09:59am
kergettem egy gyereket kővel (mondtam sok a beszari)
erre d/czett a loottownba. Amatőr. Agyonkúrtam a fejszémmel, jöhet a loot!



stalking


This post was edited by TrollBoss on Jan 14 2014 10:08am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 10:53am
Hát ez is jó sötét gém, szart se látok.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 14 2014 10:59am
Faszom se töltene el időt ilyen prealfa szarokkal, majd ha megjelenik 2 év múlva teszek egy próbát, de addigis nn.
Ez vonatkozik a DayZre is.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 11:05am
na, eddig bújkáltam és lootoltam, nem volt semmi izgalmas.

Most egy kuckóban várom a reggelt, remélem nem találnak rám

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 14 2014 11:07am
Quote (TrollBoss @ 14 Jan 2014 19:05)
na, eddig bújkáltam és lootoltam, nem volt semmi izgalmas.

Most egy kuckóban várom a reggelt, remélem nem találnak rám

http://3.ii.gl/HDWgbe.png


ja, nem lesz feltünö hogy a kikurt sötétben ott egy tábörtüz
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll