d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev15678919Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:03pm
Quote (putincykavodka @ Jan 5 2014 08:57pm)
Mar irtam masik topikba, de ha joey nem akarna, hogy a hunsubosok postoljanak a temarol a topikjaba, akkor blogot nyitna rola a profilon, vagy mashova nyitna, nem itt topikot. Mas offot en nem lattam seneen kivul, neki ugye mindig sikerul, en csak neztem a flamet, direkt nem is postoltam, kar szitani a feszkot, senee 20 ev mulva is ugyanakkora ertelmi serult lesz. :d


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=69821574&f=129&p=468244135


ez volt az első postom a topicba

az offot meg a flamet rrc barátod kezdte el



sose én kezdem
csak divatos rámfogni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:05pm
Quote (xGurke @ Jan 5 2014 09:03pm)
de hát végre foglalkoznak veled
még topicot is kapnál
mindent külön sorba írok mint te
még szmájlikat is kapsz :DAS:DX:D:AX:AS:X
sírd ki nekünk bánatod
írjad hogy mennyire köcsög mindenki
nyomasd a szokásos faszságaidat
mindenki köcsög
csak bántják szegény seneet
öld már meg magad te szerencsétlen geciláda


afk


reported

az ilyen postok meg csak dühitenek és pont arra sarkallnak hogy akkor nem ölöm meg magam és dögöljetek meg ti és csakazért is itt maradok
3 év alatt nyilvánvalo lehetett volna, csodálom hogy a 12412344 IQ-ddal nem vagy képes felfogni
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Jan 5 2014 03:06pm
erre csak ennyit tudok irni:
a harcos karakteremmel epp egy lovag mestert utok, hatha dob egy nagyon ritka dardat
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 5 2014 03:06pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2014 21:13)
erős jellemfejlődésen mentén keresztül nerz


amilyen kontenthez van épp kedvem, azt szállítom
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2014 03:06pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 09:05pm)
reported

az ilyen postok meg csak dühitenek és pont arra sarkallnak hogy akkor nem ölöm meg magam és dögöljetek meg ti és csakazért is itt maradok
3 év alatt nyilvánvalo lehetett volna, csodálom hogy a 12412344 IQ-ddal nem vagy képes felfogni


az hogy egy ostoba életképtelen fasz vagy, az nem az én hibám
ha idegesítenek a postjaim, akkor meg gyakrabban fogok írni, hátha egyszer agyvérzést kap a hülye fejed :)
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 03:06pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 11:03pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=69821574&f=129&p=468244135


ez volt az első postom a topicba

az offot meg a flamet rrc barátod kezdte el



sose én kezdem
csak divatos rámfogni


hogy képzeljük, hogyan is várhatjuk el tőled, hogy egyszer ne szólj vissza valakinek!
ha a general helpben meg SA-ban szidnának téged, ott is visszaugatnál? naugye

Quote (xGurke @ Jan 5 2014 10:59pm)
senee nem adta ki nőnek magát
csak még mindig nőnek adja ki magát facebookon


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:10pm
Quote (xGurke @ Jan 5 2014 09:06pm)
az hogy egy ostoba életképtelen fasz vagy, az nem az én hibám
ha idegesítenek a postjaim, akkor meg gyakrabban fogok írni, hátha egyszer agyvérzést kap a hülye fejed :)


én is ebben bízom, fordítva
mondjuk előnyötökre szolgál, hogy többen vagytok egy ellen
de ha én is halok meg előbb azért remélem pár évvel megröviditem az életeteket a stressz által

Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 09:06pm)
hogy képzeljük, hogyan is várhatjuk el tőled, hogy egyszer ne szólj vissza valakinek!
ha a general helpben meg SA-ban szidnának téged, ott is visszaugatnál? naugye


:XD:XD:X

fogjam be a pofám feküdjek a földön és élvezzem ami jár

arra már sikeresen rájöttetek, hogy ostoba barom vagyok ergo nem fogom szó nélkül hagyni
ergo mi a fasznak ugattok
tudhatnátok, hogy ez lesz belőle


és hopp újabb 1 óra erre ment el az életetekből, hogy a fogyatékos senee-vel veszekedtek ami gyakorlatilag totál pointless
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 5 2014 03:11pm
Quote (jspogmg @ 5 Jan 2014 21:23)
a képet el is felejtettem
http://i41.tinypic.com/wkpgde.png


öregbácsi style, teljesen vállalható
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2014 03:12pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 09:10pm)
én is ebben bízom, fordítva
mondjuk előnyötökre szolgál, hogy többen vagytok egy ellen
de ha én is halok meg előbb azért remélem pár évvel megröviditem az életeteket a stressz által



:XD:XD:X

fogjam be a pofám feküdjek a földön és élvezzem ami jár

arra már sikeresen rájöttetek, hogy ostoba barom vagyok ergo nem fogom szó nélkül hagyni
ergo mi a fasznak ugattok
tudhatnátok, hogy ez lesz belőle


és hopp újabb 1 óra erre ment el az életetekből, hogy a fogyatékos senee-vel veszekedtek ami gyakorlatilag totál pointless


én közbe tanulok a keddi vizsgára, csak néha frissítgetem a topicot
nehogy azt hidd, hogy rajtad kívül bárki is idegeskedik
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 03:12pm
Quote (xGurke @ Jan 5 2014 11:06pm)
az hogy egy ostoba életképtelen fasz vagy, az nem az én hibám
ha idegesítenek a postjaim, akkor meg gyakrabban fogok írni, hátha egyszer agyvérzést kap a hülye fejed :)


Ezen valamiert nagyon felrohogtem
Biztos csak mert gurke irta
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678919Next
Add Reply New Topic New Poll