Quote (xGurke @ Jan 5 2014 09:06pm)
az hogy egy ostoba életképtelen fasz vagy, az nem az én hibám
ha idegesítenek a postjaim, akkor meg gyakrabban fogok írni,
hátha egyszer agyvérzést kap a hülye fejed 
én is ebben bízom, fordítva
mondjuk előnyötökre szolgál, hogy többen vagytok egy ellen
de ha én is halok meg előbb azért remélem pár évvel megröviditem az életeteket a stressz által
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 09:06pm)
hogy képzeljük, hogyan is várhatjuk el tőled, hogy egyszer ne szólj vissza valakinek!
ha a general helpben meg SA-ban szidnának téged, ott is visszaugatnál? naugye
:XD:XD:X
fogjam be a pofám feküdjek a földön és élvezzem ami jár
arra már sikeresen rájöttetek, hogy ostoba barom vagyok ergo nem fogom szó nélkül hagyni
ergo mi a fasznak ugattok
tudhatnátok, hogy ez lesz belőle
és hopp újabb 1 óra erre ment el az életetekből, hogy a fogyatékos senee-vel veszekedtek ami gyakorlatilag totál pointless