d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jack In A Box
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 17 2013 03:39pm
Quote (bajcli @ Dec 17 2013 10:39pm)
en egyszer meghallottam, ahogy valaki hangosan azt mondja, hogy mcdonalds, es annyira vehemensen elkezdtem okadni, hogy kihanytam a belso szerveimet es meghaltam


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 17 2013 03:40pm
most mindenki jojjon ram mert nekem nincs bajom azzal hogy neha a mcdonaldsban reggelizek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 17 2013 03:44pm
nekem meg a mekdonaldsl nincs bajom, csak a reggelijével mert az fos
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 17 2013 03:46pm
tfw még kajáldából csak mcdonaldsban és ilyen random szar strandos büfékben ettem hamburgereket
azoknál a házi simán 100x jobb

egyszer megkóstolnék egy top tier burgert, mit is lehet kihozni a témából
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 17 2013 03:49pm
Quote (fahrii @ 17 Dec 2013 22:46)
tfw még kajáldából csak mcdonaldsban és ilyen random szar strandos büfékben ettem hamburgereket
azoknál a házi simán 100x jobb

egyszer megkóstolnék egy top tier burgert, mit is lehet kihozni a témából


ne legyél már ennyire középszerű fári
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 17 2013 03:53pm
Quote (Inakwo @ 17 Dec 2013 23:49)
ne legyél már ennyire középszerű fári


burger blogot olvasgatom, debrecenben van egy jó hely elvileg be kéne próbálni pénteken asszonnyal
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 17 2013 03:54pm
Quote (fahrii @ 17 Dec 2013 22:53)
burger blogot olvasgatom, debrecenben van egy jó hely elvileg be kéne próbálni pénteken asszonnyal


falun is van ilyen kézműves alá hamburgeres?

hova fajul ez a világ
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 17 2013 04:29pm
Quote (fahrii @ Dec 17 2013 09:46pm)
tfw még kajáldából csak mcdonaldsban és ilyen random szar strandos büfékben ettem hamburgereket
azoknál a házi simán 100x jobb

egyszer megkóstolnék egy top tier burgert, mit is lehet kihozni a témából


kóstold meg a kfc-ben a grandert
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 17 2013 04:31pm
Quote (fahrii @ 17 Dec 2013 22:53)
burger blogot olvasgatom, debrecenben van egy jó hely elvileg be kéne próbálni pénteken asszonnyal


melyik az és miért pont pénteken jössz Debrecenbe, amikor már nem leszek itt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 17 2013 04:38pm
Quote (Ghostmasterq @ 18 Dec 2013 00:31)
melyik az és miért pont pénteken jössz Debrecenbe, amikor már nem leszek itt


nem is tudtam h Debrecenben vagy
asszony de. vizsgázik, szal elmegyek vele aztán bóklászunk egyet a városban
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll