☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Jack In A Box
Prev
1
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1064
Replies: 76
Track Topic
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#61
Dec 17 2013 03:39pm
Quote (bajcli @ Dec 17 2013 10:39pm)
en egyszer meghallottam, ahogy valaki hangosan azt mondja, hogy mcdonalds, es annyira vehemensen elkezdtem okadni, hogy kihanytam a belso szerveimet es meghaltam
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#62
Dec 17 2013 03:40pm
most mindenki jojjon ram mert nekem nincs bajom azzal hogy neha a mcdonaldsban reggelizek
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#63
Dec 17 2013 03:44pm
nekem meg a mekdonaldsl nincs bajom, csak a reggelijével mert az fos
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#64
Dec 17 2013 03:46pm
tfw még kajáldából csak mcdonaldsban és ilyen random szar strandos büfékben ettem hamburgereket
azoknál a házi simán 100x jobb
egyszer megkóstolnék egy top tier burgert, mit is lehet kihozni a témából
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#65
Dec 17 2013 03:49pm
Quote (fahrii @ 17 Dec 2013 22:46)
tfw még kajáldából csak mcdonaldsban és ilyen random szar strandos büfékben ettem hamburgereket
azoknál a házi simán 100x jobb
egyszer megkóstolnék egy top tier burgert, mit is lehet kihozni a témából
ne legyél már ennyire középszerű fári
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#66
Dec 17 2013 03:53pm
Quote (Inakwo @ 17 Dec 2013 23:49)
ne legyél már ennyire középszerű fári
burger blogot olvasgatom, debrecenben van egy jó hely elvileg be kéne próbálni pénteken asszonnyal
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#67
Dec 17 2013 03:54pm
Quote (fahrii @ 17 Dec 2013 22:53)
burger blogot olvasgatom, debrecenben van egy jó hely elvileg be kéne próbálni pénteken asszonnyal
falun is van ilyen kézműves alá hamburgeres?
hova fajul ez a világ
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#68
Dec 17 2013 04:29pm
Quote (fahrii @ Dec 17 2013 09:46pm)
tfw még kajáldából csak mcdonaldsban és ilyen random szar strandos büfékben ettem hamburgereket
azoknál a házi simán 100x jobb
egyszer megkóstolnék egy top tier burgert, mit is lehet kihozni a témából
kóstold meg a kfc-ben a grandert
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#69
Dec 17 2013 04:31pm
Quote (fahrii @ 17 Dec 2013 22:53)
burger blogot olvasgatom, debrecenben van egy jó hely elvileg be kéne próbálni pénteken asszonnyal
melyik az és miért pont pénteken jössz Debrecenbe, amikor már nem leszek itt
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#70
Dec 17 2013 04:38pm
Quote (Ghostmasterq @ 18 Dec 2013 00:31)
melyik az és miért pont pénteken jössz Debrecenbe, amikor már nem leszek itt
nem is tudtam h Debrecenben vagy
asszony de. vizsgázik, szal elmegyek vele aztán bóklászunk egyet a városban
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact