d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 26 2013 03:49am
Quote (josheide @ Nov 26 2013 09:38am)
Ha egyértelmű lenne a párhuzam akkor nem kéne magyarázni.

A jelenlegi felállás, az, hogy a nők megpróbálnak szépek lenni a férfiak pedig megkörnyékezni őket, majd a nők kiválasztják a nekik megfelelő egyedet az a nőknek passzív szerepet oszt ki a párválasztás első körében.
Ha nem megy oda hozzád a férfi, akkor neked nem kell erőfeszítést tenned, nem kell kezdeményezned, csak legyél szép, és majd lesz valami.

Ezt a felállást erősíti az a gazdasági modell, hogy a nők ingyen bemehetnek egy szórakozóhelyre. Őket csak egy helyre kell gyűjteni, mindenféle akciókkal, majd a férfiak, a vadászok úgyis jönnek ha megérzik a pinaszagot.

Ha egy nő kezdeményez, ha egy nő akar vadásszá válik akkor a társadalom azonnal megpróbálja a fenntebb említett jelzőket rásütni.

Ezt az egyenlőtlenséget próbálja feloldaldani a kezdeményezés.


Szóval Szilárdka szemét az böki, hogy őt nem választja ki egy ribanc sem?
Now i get it.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 26 2013 03:51am
El kéne menni fodrászhoz, a bundások kora lejárt.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2013 03:58am
Quote (Makkertest @ 26 Nov 2013 10:49)
Szóval Szilárdka szemét az böki, hogy őt nem választja ki egy ribanc sem?
Now i get it.


shit son

micsoda ervek
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 26 2013 04:07am
Quote (josheide @ Nov 26 2013 09:58am)
shit son

micsoda ervek


ne haragudj, ha tőlem csak ennyi tellik, én nem politikusi pályáról álmodok

én annyit látok, hogy egy gyerek herpderpkedik, aztán fizessünk többet, szarabb a szórakozóhelyeknek, nem jönnek a csajok, faszparádé lesz

bocs, ha nem fogalmazok oly szofisztikáltan és barokk körmondatokban, mint Te

;)

nothing personal
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 26 2013 04:08am
de ha szembejön a gyerek egy bulihelyen, tuti kifizettetem vele a csajok belépőjét, csak mert na

Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 26 2013 04:13am
Nem jártam utána, szóval lehet, hogy jogtalanul írom a következőket,
de amígy Szilárdkát nem népszavazáson választották meg a herp-párt kereteibe, addig ne pampogjon itt komolyabb módosításokról, még ha a magyar törvények lehetővé teszik is.
Majd ha a választásokon megszavazott személyeknek eszébe jut egy ilyen ötlet, akkor majd lesütött szemmel konstatálom, hogy ezt a barmot is mi szavaztuk meg, miattunk van lehetősége ilyen dolgokat csinálni, még ha valahol van értelme és társadalmi fejlődés irányába tolja a dolgot.

De amíg Szilárdka a bölcsészkar első féléves hallgatója, addig ne érezze hatalmában más pénzét, köszöntem.

im outta now
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2013 04:30am
Quote (Makkertest @ Nov 26 2013 12:13pm)
Nem jártam utána, szóval lehet, hogy jogtalanul írom a következőket,
de amígy Szilárdkát nem népszavazáson választották meg a herp-párt kereteibe, addig ne pampogjon itt komolyabb módosításokról, még ha a magyar törvények lehetővé teszik is.
Majd ha a választásokon megszavazott személyeknek eszébe jut egy ilyen ötlet, akkor majd lesütött szemmel konstatálom, hogy ezt a barmot is mi szavaztuk meg, miattunk van lehetősége ilyen dolgokat csinálni, még ha valahol van értelme és társadalmi fejlődés irányába tolja a dolgot.

De amíg Szilárdka a bölcsészkar első féléves hallgatója, addig ne érezze hatalmában más pénzét, köszöntem.

im outta now


Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 26 2013 04:35am
Quote (josheide @ 26 Nov 2013 10:38)
Ha egyértelmű lenne a párhuzam akkor nem kéne magyarázni.

A jelenlegi felállás, az, hogy a nők megpróbálnak szépek lenni a férfiak pedig megkörnyékezni őket, majd a nők kiválasztják a nekik megfelelő egyedet az a nőknek passzív szerepet oszt ki a párválasztás első körében.
Ha nem megy oda hozzád a férfi, akkor neked nem kell erőfeszítést tenned, nem kell kezdeményezned, csak legyél szép, és majd lesz valami.

Ezt a felállást erősíti az a gazdasági modell, hogy a nők ingyen bemehetnek egy szórakozóhelyre. Őket csak egy helyre kell gyűjteni, mindenféle akciókkal, majd a férfiak, a vadászok úgyis jönnek ha megérzik a pinaszagot.

Ha egy nő kezdeményez, ha egy nő akar vadásszá válik akkor a társadalom azonnal megpróbálja a fenntebb említett jelzőket rásütni.

Ezt az egyenlőtlenséget próbálja feloldaldani a kezdeményezés.


Hagyjuk már ezt az álszenteskedő faszságot, szerinted mégis hogyan kellene működnie a "párválasztásnak"?

"Szia! Balázs vagyok, ne haragudj, hogy megszólítlak, de nagyon tetszik a személyiséged, messziről üvölt rólad, hogy csodálatos feleség lennél és házias családanya, lenne kedved velem meginni egy kávét?"

Ahhoz megyek oda, aki tetszik. Ha ez kölcsönösnek bizonyul, akkor lehet valami. Világ legegyszerűbb dolga.

Ez meg, hogy az ingyenes belépővel egy helyre gyűjtik a prédát, aztán szabad vásár van a férfiaknak, különösen nyitogatja a zsebemben a bicskát. Úgy állítod be ezt az egészet, mintha lenne valamilyen kényszerítő tényező, hogy a nők magukra öltsék a "préda" szerepet. Ha egy nő degradálónak érzi, hogy ingyen mehet be valahova, és ezáltal céltáblává válik, akkor eddig is meg volt a lehetőség, hogy fizetős helyet keressen, vagy neaggyisten olyan helyre menjen, ahol nem állófaszú pszeudoférfiak lihegnek a nyakába. Mindenki eldönthette, hogy mire vágyik. Soha nem fogok földbe csapódva szörnyethalni, mert nem ugrok ki a kibaszott repülőből. Az én döntésem.

Ha olyan sekélyes egy nő, hogy magát megbaszatni megy bulizni, akkor megoldja, de eddig is megoldotta. A felháborító számomra ebben az egészben az, hogy ez a kis petíció durván ezt fogalmazza meg, általánosítva, a szomorú pedig az, hogy Te ugyan ezt az általánosítást fejtegeted, hogy "jaj mert ez begyűjtés, MINDEN nő prédává válik ezáltal". Az pedig megint csak egyéni döntés, hogy egy férfi fogadja-e a nő udvarlását. Én furán szoktam érezni magam az ilyen helyzetekben, de mint azt már tisztáztuk, nyilván egy vaskalapos soviniszta fasz vagyok, és szerintem mindennek meg van a maga módja. Egyszerűen csak nem értem, hogy min fog érdemben változtatni ez az egész. Az indítványt magát teljességgel értelmetlennek látom, a köré írt magyarázatokat viszont gusztustalannak, vérlázítónak és logikátlan kicsapongásnak tartom. Ez semmi több nem volt, csak egy wannabe megmondóember talált valamit, amivel kiállhat a NÉP elé és megkaphatja az 5 perc hírnevét.

Attól tartok még, hogy a jelenlegi 19 egyetértésre szavazóból legalább 15 azért nyomott az igenre, mert dögöljön meg a szomszéd tehene is, bassza meg a zöldebb füvét, sajnos tipikussá vált magyar mentalitás alapján mindenki kapja be mindenki faszát, akinek egy kicsit jobb, mint nekem.

http://www.atv.hu/videok/video-20131125-vege-a-nok-ingyenbulijanak - ez pedig no comment.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 26 2013 04:38am
Quote (Makkertest @ 26 Nov 2013 12:13)
Nem jártam utána, szóval lehet, hogy jogtalanul írom a következőket,
de amígy Szilárdkát nem népszavazáson választották meg a herp-párt kereteibe, addig ne pampogjon itt komolyabb módosításokról, még ha a magyar törvények lehetővé teszik is.
Majd ha a választásokon megszavazott személyeknek eszébe jut egy ilyen ötlet, akkor majd lesütött szemmel konstatálom, hogy ezt a barmot is mi szavaztuk meg, miattunk van lehetősége ilyen dolgokat csinálni, még ha valahol van értelme és társadalmi fejlődés irányába tolja a dolgot.

De amíg Szilárdka a bölcsészkar első féléves hallgatója, addig ne érezze hatalmában más pénzét, köszöntem.

im outta now


itt mondjuk wtf fejet vágtam
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 26 2013 04:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll