d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Hogyan Piritod
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Oct 22 2013 07:11am
Quote (josheide @ 22 Oct 2013 10:13)
Szerintem csak nem mertek megmondani a szuleid, hogy elromlott a kenyerpirito egyik fele.


:D
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 22 2013 07:30am
mind2 oldalát 97.06% (33 szavazat)
csak az egyiket (masterrace) 2.94% (1 szavazat)

fej-fej mellett halad a két opció
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 22 2013 07:39am
szegény syl lassan elkezd kételkedni benne, hogy a kenyérnek mindkét oldalát meg szokták vajazni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2013 08:16am
Quote (Saenchai @ 22 Oct 2013 15:39)
szegény syl lassan elkezd kételkedni benne, hogy a kenyérnek mindkét oldalát meg szokták vajazni


én tudom, hogy jol csinálom a dolgokat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 22 2013 08:36am
37 vs 1

:DDDDDDDD

Syl minőségi pollja
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2013 12:31pm
én egyiket se
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2013 12:46pm
van aki a palacsintát is úgy szereti, hogy csak az egyik oldala van megsütve
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 22 2013 01:47pm
Quote (Senee @ Oct 22 2013 06:46pm)
van aki a palacsintát is úgy szereti, hogy csak az egyik oldala van megsütve


kicsoda?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2013 01:49pm
Quote (AngryBug @ Oct 22 2013 07:47pm)
kicsoda?


régi gyakorlati helyemen volt egy felszolgálo ádám az mindig ugy kérte h csak az egyik fele legyen megsütve
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 22 2013 01:51pm
Feketere piritom az egeszet, mi ertelme lenne csak az egyik oldalat megpiritani?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll