d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ofisöl Kula Topik > Minden Ami Velős
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 27 2013 02:13am
Quote (-joey- @ 27 Sep 2013 10:05)
Édes Istenem...  :rofl:

Én is gátlásos voltam amúgy iskolai/munkahelyi szarás dolgában, de ha eljött a "point of no return" akkor már az élni akarás dolgozott bennem, és elmentem arra a rohadt WC-re akármilyen állapotban volt, vagy akárki volt bent és hallgatta a prüszkölő fosás hangjait.


Mostmár nem érdekelne, de akkor nagyon durván gátlásos voltam mindenben.
Inkább meghaltam volna a fájdalomtól minthogy bemennyek szarni a suli wc-be.
Member
Posts: 22,419
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Sep 27 2013 02:17am
Egyik ismerősöm egy random GF-el járt így: felment a csajoshoz, kettesben voltak, ment a romantika, mikor rátört a leküzdhetetlen hasgörcs. Tudta, hogy már nem lehet visszatartani fél perces fájások etc. úgyhogy elkéreszkedett a wc-re. Amint ráült és az első kusza finghangok kicsusszantak már tudta, hogy ez hangos lesz, nincs mit tenni. Úgyhogy elengedte magát és ropogva fosta szét a WC-t, aztán 10 perc után megőrizve a lélekjelenlétét vigyorogva ment ki. A csaj az állát keresgélte. :D

Másik eset: ezt egy nem túl közeli ismerős mesélte, szóval lehet, hogy fake, de ettől függetlenül szarrá röhögtük magunkat. Hót másnaposan ébredt egy ismeretlen lakás hálószobájában. Nagy nehezen összerakta a képeket, hogy valami random csaj vitte haza, dugni etc. A szoba üres volt a csaj a szobából nyíló fürdőszobában zuhanyzott a kiszűrődő hangok alapján. Csávó kinyújtózott és eleresztett egy másnapos fingást... és azzal a lendülettel összefosta az ágyat. Innentől el lehet képezni a klasszikus Hitchcocki képsorokat, egyik oldalon a csaj zuhanyzik, majd megszárítja magát és készül visszamenni a szobába, másik oldalon a gyerek próbálja kétségbeesetten eltüntetni a nyomokat, végül jobbnak látta elmenekülni. :D

This post was edited by -joey- on Sep 27 2013 02:30am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 27 2013 02:33am
Rendeltunk sracokkal pizzat. Felteteket nezegettem es 80 huf volt (ugy gondoltam 80 froncsiert csak nem szopatnak meg annyira, most ugy gondolom, 80 forint, kaptok a gyomrotokra ti kis buzak, gondolhatta magaban a pizzas) chili, jalapeno etc. Ofc mindkettot kertem ra. Tobbiek csak sima csilis pizzat toltak (tobbi feltet irrevelans) de mar az is rendesen megizzasztotta oket, nekem semmi bajom nem volt (akkor meg). Par ora mulva mar jottek a ki, milyet, mekkorat fosott a csipostol, nalam meg mindig semmi. :> Teljesen jol aludtam az ejszaka, reggel meg kaveztunk egyet aztan elindultam hazafele, busztol sprint vissza, haver mar rohog, instant mentem fosni. Megint tip-top allapot, na mondom elszivok egy cigit a nagy ijedtsegre. Gabi felajanlotta, hogy elkiser akkor buszhoz, amugy is megy peksegbe, en is ugy dontottem, hogy tolok vmi tapot. Nyar volt, beleptunk Rozsadomb Center nevezetu hulladekba, hirtelen megcsapott a legkondicionalt levego, hanyingerem lett, gorcsolt a hasam, razott a hideg, rajottem ennek fele sem trefa, kinokat fogok atelni. Mai napig nem szeretek idegen helyen szarni, de muszaj az muszaj volt (standard bevasarlo kozpontban fosos story) Megyek vissza vegre jol, latom srac meg sehol, amikor furkeszem a penztarakat. Hirtelen megint gorcs, meg szarabbul vagyok, de latom megjelent a srac. Semmi esely, hogy vegigvarjam vele a sort, visszanezek az elozo slozira, takaritono all az ajtoban, meg 20 percig takarit, masik ket emeleten nem mukodnek a wc-k, ezt az utat legalabb megsporolta nekem (nem tudom milyen fordulatot vett volna a tortenet). Instant magamhoz kapom a telefont, hivom a format, hogy asap jojjon ki, kell a kulcs. Atdobja a kulcsot, o meg megvarja a cuccokat, nyugodtan mehetek. Odaerek, megharcolok a ket kutyaval bejutasnal, felso zar kiiktatva, also zar... nem nyilik.. Ott volt az a pont, hogy majdnem elsirtam magam. Szerencsere haver is sietett igy meg pont beertem. Azt a par percet viszont nem lehet leirni, szerencsere eddig meg soha nem fostam be (kiskort nem szamitva), de mar elore erzem a vesztem.. egyszer be fog kovetkezni.

Aznap meg vagy 6-8x fostam csak ott, azota vigyazok az ilyen csiposekkel

This post was edited by ecneB on Sep 27 2013 02:36am
Member
Posts: 54,994
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,280.00
Sep 27 2013 02:44am
Quote (fahrii @ 27 Sep 2013 09:02)
Két történetem van, mindkettő általános iskolában történt meg velem.

1: Kb 5.es lehettem, már akkor szarnom kellett amikor indultam a suliba, de már így is késésben voltam, szóval nem került rá sor.
Gátlásos gyerek révén az iskolában szarás nem játszott így a szenvedés maradt nekem.
Kb 3 óra gyötrődés után meguntam és megkértem a tanárt  engedjen haza mivel nagyon fáj a hasam. 
Erre a büdös fasszopó ahelyett hogy hazaengedett volna mellém rendelte a takarítónőt, hogy kísérjen el a orvoshoz.
Az orvosnál kb 1 órán dekkoltunk, mire rám került a sor az meg adott ilyen fájdalomcsillapító injekciót a seggembe (amit már akkor is piszkosul kellett szorítani), amikor beszúrta a fájdalom hatására eleresztettek a záróizmok és... mindenki el tudja képzelni.

2. Kb 7.es voltam, természetesen ekkor is képtelen voltam az iskolában szarásra, így 7 órán keresztül megjártam a poklok poklát. Ilyen erősségű fájdalmat azóta sem éreztem, hullámokban görcsölt a hasam, izzadtam, sírás kerülgetett.
Majd amikor végelett az utolsó órának siettem haza, de sajnos kb 20 percnyire laktam a sulitól. Úgy éreztem hogy ha nem sietek még út közben összeszarom magam, viszont ha meg sietek akkor meg nem tudok úgy koncentrálni a szorításra és azért tojok be.
Abban a pillanatban ahogy beértem az ajtón már nem bírtam tovább és odaszartam a kert közepére, annyi időm volt hogy lehúzzam a nadrágom, papír nem volt, a seggemet a fűbe törtöltem bele.


wow nem csoda, hogy onbecsulesi gondjai vannak "D
Member
Posts: 13,300
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Sep 27 2013 08:33am
topicba illő kép

Member
Posts: 34,742
Joined: May 17 2006
Gold: 706.77
Sep 27 2013 09:13am
egyszer mentem vizsgazni, szart se tanultam ra de valahogy kipofaztam magamat, meg a tanar is baromi rendes volt, ereztem hogy atenged de elkezdett storyzgatni, na most, mar a vizsga elejen is kegyetlenul szarnom kellett, es kb 1,5 orat kinzott a storyzas elott, majd mikor mar ujabb 1 oraja tolta a szoveget, gondoltam ra hogy megemlitem, lehet mindjart ide fogok szarni a tanari kozepere, de nem volt pofam felhozni, elkeretozni azok utan h igy mentem be vizsgazni, mondom ha beledoglok akkoris vegighallgatom, vegulis nem szartam be, es igy sajnos a tobbi story mellett eltorpul

This post was edited by Fej on Sep 27 2013 09:14am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 27 2013 09:20am
Quote (fahrii @ 27 Sep 2013 08:02)
Két történetem van, mindkettő általános iskolában történt meg velem.


Member
Posts: 49,983
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,352.00
Sep 27 2013 09:47am
Quote (Fej @ 27 Sep 2013 17:13)
egyszer mentem vizsgazni, szart se tanultam ra de valahogy kipofaztam magamat, meg a tanar is baromi rendes volt, ereztem hogy atenged de elkezdett storyzgatni, na most, mar a vizsga elejen is kegyetlenul szarnom kellett, es kb 1,5 orat kinzott a storyzas elott, majd mikor mar ujabb 1 oraja tolta a szoveget, gondoltam ra hogy megemlitem, lehet mindjart ide fogok szarni a tanari kozepere, de nem volt pofam felhozni, elkeretozni azok utan h igy mentem be vizsgazni, mondom ha beledoglok akkoris vegighallgatom, vegulis nem szartam be, es igy sajnos a tobbi story mellett eltorpul


felröhögtem
Member
Posts: 35,539
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 27 2013 10:31am
>újévi ebéd gf szüleinél
>első találkozás, próbálok jó benyomást kelteni
>ebéd után 1 órával rámjött a szülési fájdalom, már akkor tudtam, hogy ebből prüszkölős fosás lesz
>nem akarom ott elintézni, tudva hogy ez borzasztó hangos és fröcskölős lesz
>mondom mennék
>a barátnőm fél órát totojázik azon, hogy mibe rakja a pogácsát
>ráordítok, hogy leszarom a pogácsát
>kimegyek, kocsiba be, át a városon 90-nel
>5 nap múlva be is szartam amikor kiküldték a 30k-s trafipaxot
Member
Posts: 3,020
Joined: Jun 20 2010
Gold: 265.00
Sep 27 2013 10:54am
Quote (R4p1d @ 26 Sep 2013 19:03)
üdv

nos.. úgy döntöttem inditok egy topikot ennek a velős témának, mert mindenképp meg kell osztanom azt ami történt velem a héten... jöhetnek a történetek!

vasarnap reggel volt ... már mocorgott bennem valami, de egy két ízesített tornádó a seggemből enyhítette a fájdalmakat, de különösebben nem kellett kuláznom. okj délelőtt találkozó haverékkal, szerepjátékozunk.. délután elköszönök, megyek állomásra baratnőm elé.. rossz ötlet volt trolira ülni, ugyanis felrázódott a beleimben a leves... okj, rohanok mint az idegbeteg összezárt seglyukkal és keresem a mosdót mert kezdett nagyon magasra szökni a nyomás odabent. nem talaltam, szal go vonatokhoz, állt bent egy.. felugrottam az egyik vagonra, férfiasan kicsaptam a gesztenyepürét, szállok le, mindenki engem néz, szag megcsap, ovatosan a vagon alá nézek, ott szemezett velem egy kupac. biztos voltam benne hogy az nem az enyém mert ennyit még egy viziló se kullant. okj eltakarodtam onnan, barátnőmmel közöltem h közbejött vmi.

bónusz: általános suliba voltunk és versenyeztünk biológia órán hogy ki birja tovább fosás nélkül 3 szem hashajtóval. minden fiu meg 1-2 csaj is bevállalta a fosóversenyt, én kb. középmezőnyben elvéreztem, rohantam  a budira. okj kiszarom magam visszaérek, teremben srác full vörös, izzad egyszer csak egy nagy repedés, szag megcsap, elkezd visitozni, tiszta szar lett a szék, a gatyája, de még a fehér fal is.. tanar sik ideg volt, azt vartuk mikor nyalatja fel a gyerekkel

Quote (josheide @ 26 Sep 2013 20:05)
azert ott gondok vannak, ha idegen kozossegekbe jarsz megosztani a random szaros sztorijaid...








... meg ugy is ha epp az adott kozossegnek van affinitasa erre :D





én is igy kezdtem egy focipályás történettel XD

This post was edited by EdwardElric on Sep 27 2013 10:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll