Quote (CyberPunk666 @ 4 Jul 2013 23:04)
Azt mondtad, hogy meg is veszed vagy csak érdeklődtél?
Te vagy az owl?
nem, írtam neki pmet hogy postába ha bennevan megveszem
visszaírta h nn
:c
fahrii vagyok
KELL AZ A KONTROLLER
megyek elkenem a szátokat
This post was edited by fahrii on Jul 5 2013 01:14am