Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 03:29pm)
te nem az az ember vagy aki a földrekerül és belérúgnak, hanem, lefekszel a földre, és kéred hogy rúgdossanak, és amikor megteszik megkérdezed hogy miért :DD
:XD igen amúgy
de irónikából fekszek a földre, görbe tükröt mutatva a világ felé, hogy milyen kegyetlen
és azon rekaciók helyett, hogy az emberek észbe kapnának és próbálnának változtatni (magukon, ezáltal a világon), inkább kapva kapnak az adódó lehetőségen, hogy egyszer végre vagy újra eltaposhassanak valakit
komolyan ez jelent számotokra örömöt?! HÁT TESSÉK, ITT VAGYOK, LEGYETEK BOLDOGOK