d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Nem Maradhat Lol Topicon Belül
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2013 09:31am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 03:29pm)
te nem az az ember vagy aki a földrekerül és belérúgnak, hanem, lefekszel a földre, és kéred hogy rúgdossanak, és amikor megteszik megkérdezed hogy miért :DD


:XD igen amúgy
de irónikából fekszek a földre, görbe tükröt mutatva a világ felé, hogy milyen kegyetlen
és azon rekaciók helyett, hogy az emberek észbe kapnának és próbálnának változtatni (magukon, ezáltal a világon), inkább kapva kapnak az adódó lehetőségen, hogy egyszer végre vagy újra eltaposhassanak valakit
komolyan ez jelent számotokra örömöt?! HÁT TESSÉK, ITT VAGYOK, LEGYETEK BOLDOGOK
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 09:33am
Quote (Senee @ Jun 6 2013 03:31pm)
:XD igen amúgy
de irónikából fekszek a földre, görbe tükröt mutatva a világ felé, hogy milyen kegyetlen
és azon rekaciók helyett, hogy az emberek észbe kapnának és próbálnának változtatni (magukon, ezáltal a világon), inkább kapva kapnak az adódó lehetőségen, hogy egyszer végre vagy újra eltaposhassanak valakit
komolyan ez jelent számotokra örömöt?! HÁT TESSÉK, ITT VAGYOK, LEGYETEK BOLDOGOK


ki a faszt érdekelsz szerinted? takarodj a picsába a görbe tükröddel együtt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 09:33am
Quote (Senee @ Jun 6 2013 04:31pm)
:XD igen amúgy
de irónikából fekszek a földre, görbe tükröt mutatva a világ felé, hogy milyen kegyetlen
és azon rekaciók helyett, hogy az emberek észbe kapnának és próbálnának változtatni (magukon, ezáltal a világon), inkább kapva kapnak az adódó lehetőségen, hogy egyszer végre vagy újra eltaposhassanak valakit
komolyan ez jelent számotokra örömöt?! HÁT TESSÉK, ITT VAGYOK, LEGYETEK BOLDOGOK


szerintem meg csak szimplán nyomorult vagy, és szeretsz mások agyára menni unalmadban

de rossz hogy nincs postblocker
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2013 09:34am
Quote (xGurke @ Jun 6 2013 03:33pm)
ki a faszt érdekelsz szerinted? takarodj a picsába a görbe tükröddel együtt


a sok sok quote-ből és figyelemből megállapítva elég sokmindenkit
csak nem fáj az igazság és rossz méllyen magatokba nézni?!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 09:34am
Quote (Senee @ Jun 6 2013 03:34pm)
a sok sok quote-ből és figyelemből megállapítva elég sokmindenkit
csak nem fáj az igazság és rossz méllyen magatokba nézni?!


csak röhögünk a vergődéseden
ha azt hiszed, hogy bármit is elérsz a semmitmondó postjaiddal, akkor óriásit tévedsz
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 6 2013 09:37am
alakul ez
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2013 09:38am
Quote (xGurke @ Jun 6 2013 03:34pm)
csak röhögünk a vergődéseden
ha azt hiszed, hogy bármit is elérsz a semmitmondó postjaiddal, akkor óriásit tévedsz


igen, én is úgy érzem egészen vidám kedélyállapotban vagytok
ha valami szórakoztat miért tiltod/ignorálod?!

és bizony elérek vele
majd ha lepotyognak a tojáshéjjak a fenekedről és kikerülsz az életbe, egy-egy alkalommal élesen fognak belehasítani az agyadba egyes általam említett sorok
ebben biztos vagyok
senki se marad élete végéig gecikemény faszagyerek
az élet nem erről szól
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 09:38am
Quote (Senee @ Jun 6 2013 04:34pm)
a sok sok quote-ből és figyelemből megállapítva elég sokmindenkit
csak nem fáj az igazság és rossz méllyen magatokba nézni?!


minél mélyebben nézek magamba, annál kevésbé idegesítesz, és annál inkább semmitmondóak a postjaid, rájöttem, hogy te csak azért idegesítesz mert semmi mást nem próbálsz elérni, csak azt hogy felkúrjam az agyam

Quote (Senee @ Jun 6 2013 04:38pm)
igen, én is úgy érzem egészen vidám kedélyállapotban vagytok
ha valami szórakoztat miért tiltod/ignorálod?!

és bizony elérek vele
majd ha lepotyognak a tojáshéjjak a fenekedről és kikerülsz az életbe, egy-egy alkalommal élesen fognak belehasítani az agyadba egyes általam említett sorok
ebben biztos vagyok
senki se marad élete végéig gecikemény faszagyerek
az élet nem erről szól


ebbe semmi relevanciát nem látok

This post was edited by jarabekg on Jun 6 2013 09:39am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2013 09:38am
:(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 6 2013 09:39am
Ez az egyetlen normalisabb csaj az OP-bol.

Go Back To Magyar Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll