d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beszélgetések Rögzítése > Jogszabály - Info Kellene
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 16 2013 06:57am
Quote (Snaek @ 16 May 2013 12:25)
Nem mutatkozom be kultúráltan kérésre egy internetes fórumon és te egyből elkönyvelsz sorozatgyilkostömegpusztítófogyatékosaljaelpusztítandó egyénnek.
Benned se túl sok tolerancia van. Mesélj, mi keserített meg ennyire?!
Egyébként semmi közöm Tasshoz. Azt sem tudom kicsoda.
Ha nem rúgok bele valakibe és szólok valakinek, hogy talán nem kéne alpári tahó módjára viselkedni akkor már a sértett haverja leszek és nem mellesleg értelmi fogyatékos (mert amúgy alpári tahónak lenni teljesen természetes dolog), értem.
Szerintem inkább neked kéne elmenni innen, emberek közé.
Tisztán látszik, hogy nem vagy képes viselkedni te sem (Warn: 40%).


senee
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 07:02am
Quote (sylke @ May 16 2013 02:51pm)
multi/10


Ettől se leszel pszichikailag egészséges ember.
Még akkor se, ha én lennék az univerzum legnagyobb főellensége.

Persze könnyebb mást bántani ahelyett, hogy magadba néznél
Mondjuk semmi értelme megpróbáljak ezzel segíteni neked, mert már tizedjére írom le és csak nem vagy képes kikapcsolni az automatikus támadó-védelmi rendszeredet.
Miféle trauma ért téged, hogy ilyen agresszív teknősbékává lettél?!

inb4 akármilyen szurkálódós hurrdurr post
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 16 2013 07:05am
Quote (Snaek @ May 16 2013 01:02pm)
Ettől se leszel pszichikailag egészséges ember.
Még akkor se, ha én lennék az univerzum legnagyobb főellensége.

Persze könnyebb mást bántani ahelyett, hogy magadba néznél
Mondjuk semmi értelme megpróbáljak ezzel segíteni neked, mert már tizedjére írom le és csak nem vagy képes kikapcsolni az automatikus támadó-védelmi rendszeredet.
Miféle trauma ért téged, hogy ilyen agresszív teknősbékává lettél?!

inb4 akármilyen szurkálódós hurrdurr post


hi senee, nice try

de hogy a faszba lehetsz ennyire értetlen? Egyszerűen van egy ember akit nem bírnak egy társaságban, nehogy már neked álljon feljebb mert van egy véleményük róla
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 07:08am
Quote (AngryBug @ May 16 2013 03:05pm)
hi senee, nice try

de hogy a faszba lehetsz ennyire értetlen? Egyszerűen van egy ember akit nem bírnak egy társaságban, nehogy már neked álljon feljebb mert van egy véleményük róla

miazasenee

attól hogy nem bírják elviselni nem kell rugdalni minden postban
ignoráljátok azt kész
miért kell kegyetlenkedni a másik emberrel
legalább egy minimális tolerancia nélkül nem jutunk sehova sem

This post was edited by Snaek on May 16 2013 07:10am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 16 2013 07:11am
Quote (Snaek @ May 16 2013 01:08pm)
miazasenee

attól hogy nem bírják elviselni nem kell rugdalni minden postban
ignoráljátok azt kész
miért kell kegyetlenkedni a másik emberrel
legalább egy minimális tolerancia nélkül nem jutunk sehova sem


a te érdekedben erre most nem reagálok <3
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 07:12am
Quote (AngryBug @ May 16 2013 03:11pm)
a te érdekedben erre most nem reagálok <3


már megtetted
és elhiszem, hogy "nem reagálsz" mert igazából te is tudod, hogy nincs igazatok. akárhányan is vagytok egy ellen..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 16 2013 07:14am
Quote (Snaek @ 16 May 2013 14:12)
már megtetted
és elhiszem, hogy "nem reagálsz" mert igazából te is tudod, hogy nincs igazatok. akárhányan is vagytok egy ellen..


Szia latom te uj vagy itt
Fordulj hozzam batran segitsegert, en vagyok az ugyeletes hippi
puszi
Joshi
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2013 07:17am
Quote (Snaek @ 16 May 2013 15:08)
miazasenee

attól hogy nem bírják elviselni nem kell rugdalni minden postban
ignoráljátok azt kész
miért kell kegyetlenkedni a másik emberrel
legalább egy minimális tolerancia nélkül nem jutunk sehova sem


reported multi, okthxbb
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 07:23am
Quote (Rawen @ May 16 2013 03:17pm)
reported multi, okthxbb


itt a másik sérült srác is aki másokat bánt ahelyett, hogy magába nézne
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 16 2013 07:25am
sziasztok, fiúk, mi van itt
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll