Quote (sylke @ May 16 2013 02:51pm)
multi/10
Ettől se leszel pszichikailag egészséges ember.
Még akkor se, ha én lennék az univerzum legnagyobb főellensége.
Persze könnyebb mást bántani ahelyett, hogy magadba néznél
Mondjuk semmi értelme megpróbáljak ezzel segíteni neked, mert már tizedjére írom le és csak nem vagy képes kikapcsolni az automatikus támadó-védelmi rendszeredet.
Miféle trauma ért téged, hogy ilyen agresszív teknősbékává lettél?!
inb4 akármilyen szurkálódós hurrdurr post