d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gz Lacketto
Prev15678911Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 29 2013 01:34pm
Ez a topic annyira 10/10 hogy nem tudom szavakban elmondani.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2013 01:37pm
Én ezt nem tudom értékelni.
Member
Posts: 49,651
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Apr 29 2013 01:40pm
nah amíg lejön a film itt van még egy
Babamama expon dolgoztam egy standon, miután véget ért az aznapi nap összegyűltünk mint társaság megbeszélni a tapasztalatokat
leülök a körbe, érzem a hasamon, hogy itt mozgolódás van, de np, a budi a raktárban van, mire a főnök befejezi a monológját elkérem a kulcsot és elmegyek kakkantani
okj, a terv kezd kicsúszni a kezeim közül, megint heveny izzadás, bélgörcs, hólyaghurut etc
okj végre vége, megyek főnökhöz, kulcs kulcs én menni wc most
okj gyors megkapom futólépés budi fele, odajön hozzáma főnök lánya
szia hovamész
szia a raktárba wcre
ó dejó én is odamegyek, nagyon kell pisilnem
hát jó gyere
okj útközben kicsit leszakadok, meg kell álnom egy kicsit hogy ne csuszsanjon ki fél atlantis. realizálom hogy itt nem lesz előre engedés, miközben remegő kézzel próbálok betalálni a kulcslyukba közlöm a csajjal mindenféle méltóságomat és büszkeségemet elveszítve, hogy bocs, de most én fogok először elmenni wcre, nincs választás, lány furcsálja de rendben
berontok raktárba, egyből budi, rántom le a nadrágot, de már ömlik a pisa a seggemből, jó adag került a tartály meg a deszka közé ott csöpörészett
okj gyorsan kikullantottam magam félguggolásba, felállok "ó bazdmeg" csaj közbe kopog h most szivatom rohadtul kell pisilnie
én meg ááá őőőőőő várjál elszaródott a nadrágomon a cipzár mindjárt bocs+++
okj elhasználok egy fél dunántúlnyi wc papírt, letakarítom a budit, kirontok át a tuloldara kezetmosni etc, csaj egyből a helyemre
kijövök a mosdóból, kijön a csaj is kb, bejönnek a többiek, erre az egyik :" óh bazzeg de büdös van, ki lépett kutyaszarba"
gyorsan leléptem obv
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 29 2013 01:46pm
derekas históriák
Member
Posts: 49,983
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,352.00
Apr 29 2013 01:58pm
Quote (Vismajor @ Apr 29 2013 07:40pm)
nah amíg lejön a film itt van még egy
Babamama expon dolgoztam egy standon, miután véget ért az aznapi nap összegyűltünk mint társaság megbeszélni a tapasztalatokat
leülök a körbe, érzem a hasamon, hogy itt mozgolódás van, de np, a budi a raktárban van, mire a főnök befejezi a monológját elkérem a kulcsot és elmegyek kakkantani
okj, a terv kezd kicsúszni a kezeim közül, megint heveny izzadás, bélgörcs, hólyaghurut etc
okj végre vége, megyek főnökhöz, kulcs kulcs én menni wc most
okj gyors megkapom futólépés budi fele, odajön hozzáma  főnök lánya
szia hovamész
szia a raktárba wcre
ó dejó én is odamegyek, nagyon kell pisilnem
hát jó gyere
okj útközben kicsit leszakadok, meg kell álnom egy kicsit hogy ne csuszsanjon ki fél atlantis. realizálom hogy itt nem lesz előre engedés, miközben remegő kézzel próbálok betalálni a kulcslyukba közlöm a csajjal mindenféle méltóságomat és büszkeségemet elveszítve, hogy bocs, de most én fogok először elmenni wcre, nincs választás, lány furcsálja de rendben
berontok raktárba, egyből budi, rántom le a nadrágot, de már ömlik a pisa a seggemből, jó adag került a tartály meg a deszka közé ott csöpörészett
okj gyorsan kikullantottam magam félguggolásba, felállok "ó bazdmeg" csaj közbe kopog h most szivatom rohadtul kell pisilnie
én meg ááá őőőőőő várjál elszaródott a nadrágomon a cipzár mindjárt bocs+++
okj elhasználok egy fél dunántúlnyi wc papírt, letakarítom a budit, kirontok át a tuloldara kezetmosni etc, csaj egyből a helyemre
kijövök a mosdóból, kijön a csaj is kb, bejönnek a többiek, erre az egyik :" óh bazzeg de büdös van, ki lépett kutyaszarba"
gyorsan leléptem obv


eddig birtam ki röhögés nélkül
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2013 02:10pm
Quote (Vismajor @ Apr 29 2013 07:40pm)
nah amíg lejön a film itt van még egy
Babamama expon dolgoztam egy standon, miután véget ért az aznapi nap összegyűltünk mint társaság megbeszélni a tapasztalatokat
leülök a körbe, érzem a hasamon, hogy itt mozgolódás van, de np, a budi a raktárban van, mire a főnök befejezi a monológját elkérem a kulcsot és elmegyek kakkantani
okj, a terv kezd kicsúszni a kezeim közül, megint heveny izzadás, bélgörcs, hólyaghurut etc
okj végre vége, megyek főnökhöz, kulcs kulcs én menni wc most
okj gyors megkapom futólépés budi fele, odajön hozzáma  főnök lánya
szia hovamész
szia a raktárba wcre
ó dejó én is odamegyek, nagyon kell pisilnem
hát jó gyere
okj útközben kicsit leszakadok, meg kell álnom egy kicsit hogy ne csuszsanjon ki fél atlantis. realizálom hogy itt nem lesz előre engedés, miközben remegő kézzel próbálok betalálni a kulcslyukba közlöm a csajjal mindenféle méltóságomat és büszkeségemet elveszítve, hogy bocs, de most én fogok először elmenni wcre, nincs választás, lány furcsálja de rendben
berontok raktárba, egyből budi, rántom le a nadrágot, de már ömlik a pisa a seggemből, jó adag került a tartály meg a deszka közé ott csöpörészett
okj gyorsan kikullantottam magam félguggolásba, felállok "ó bazdmeg" csaj közbe kopog h most szivatom rohadtul kell pisilnie
én meg ááá őőőőőő várjál elszaródott a nadrágomon a cipzár mindjárt bocs+++
okj elhasználok egy fél dunántúlnyi wc papírt, letakarítom a budit, kirontok át a tuloldara kezetmosni etc, csaj egyből a helyemre
kijövök a mosdóból, kijön a csaj is kb, bejönnek a többiek, erre az egyik :" óh bazzeg de büdös van, ki lépett kutyaszarba"
gyorsan leléptem obv


visítok xdd
Member
Posts: 22,726
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,608.92
Apr 29 2013 02:11pm
megnyitottam cp linkjét, aztán elkezdtem valami mást csinálni, elkeveredett az oldalak közt
visszahúzom az oldalak közül, nézem care topic és sok új post van
odamegyek a végére, látom 50k closed
mondom wat
5 perc alatt sikerült rájönnöm, hogy a multkori
poeban ma már nem megyek mobközelbe
Member
Posts: 15,746
Joined: Jul 30 2012
Gold: 24,062.00
Apr 29 2013 02:34pm
az én szarós történetem is jó.

bementem suliba, kb fél 8kor.
lement az első óra, kutyorgott a hasam kicsit.
második óra után kb kővédermedve a 6. órámig
megyek haza, 5 lépésenként megállok 'pihenni', leülök az útszélére.
nem tudtam a kulcslyukba belerakni a kulcsomat (akkor már firkált a vége)
beszaladok ledobom táskám kabát minden, húzom le gatyeszt, csurog a fos a combomon, ráhuppanok a vécére, másfél órát fosok elég keményen.

felállok, bekapcsolom a gépet, és indulok vissza fosni.


ez volt az eddigi legdurvább, de még lesz 1-2, ha így folytatom :D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 29 2013 02:34pm
Ezt a topikot fogom végigolvasni vacsora közben. Megéri?
Member
Posts: 49,983
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,352.00
Apr 29 2013 02:40pm
Quote (takii @ Apr 29 2013 08:34pm)
az én szarós történetem is jó.

bementem suliba, kb fél 8kor.
lement az első óra, kutyorgott a hasam kicsit.
második óra után kb kővédermedve a 6. órámig
megyek haza, 5 lépésenként megállok 'pihenni', leülök az útszélére.
nem tudtam a kulcslyukba belerakni a kulcsomat (akkor már firkált a vége)
beszaladok ledobom táskám kabát minden, húzom le gatyeszt, csurog a fos a combomon, ráhuppanok a vécére, másfél órát fosok elég keményen.

felállok, bekapcsolom a gépet, és indulok vissza fosni.


ez volt az eddigi legdurvább, de még lesz 1-2, ha így folytatom :D


a legjobb az ilyen helyzetekben, hogy ilyenkor nem udvariaskodik az ember, 2 kézzel löki fel akár a járokeretes nyuggert, csakhogy célba érjen
ja és ilyenkor semmilyen ötlet nem tünik hülyeségnek

This post was edited by sylke on Apr 29 2013 02:41pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Closed New Topic New Poll