Quote (Inakwo @ 24 Apr 2013 20:47)
1-1 félidő
4-1 vége

Quote (Smat @ 24 Apr 2013 21:12)
Hát ez házi döntő lesz ahogy látom, eléggé bevadultak a németek. 8D
ez igaz, de szerintem a Bayern jobb mint a Dortmund, eddig is egy iszonyat jó csapat volt, de idén megállíthatatlan lesz a München