Quote (Saenchai @ Apr 8 2013 06:23pm)
ja oké, akkor igazából valami afrikai barbár nyomortelepen kellett volna csajnak születnem, és akkor nem csak ilyen szar fejlett világbeli problémáim lenne
jézusom
? tard?
nem erről szólt a postom, hanem arról, hogy bárhol is születtél volna, ígyis-úgyis problémáid lennének, szóval gyakorlatilag tökmindegy hova születtél
az etióp minket irigyel, hogy van szárazkenyerünk és úgy tekint a németre mint mi a csilliárdos sztárokra. elérhetetlen
mi meg a németet irigyeljük
a német meg a csilliárdost irigyli
arra akartam célozni, hogy ha valamibe beleszületsz, azok lesznek az alap igényeid is.
ha a kenyér meg a kaja adott; autó kell meg ház.
ha az is adott; nyaraló meg luxusvilla
ha adott a kenyér meg a víz akkor nem azon gondolkodsz, hogy hú hát nekem ez is van
de azt sehol nem írtam a postomban, hogy kéne. csak azt, hogy akkor ha berlinben születtél volna; nem ebbe a szarba nőttél volna fel és nem értékelnéd úgy az "alap dolgokat" (ami mindenkinek más)