d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev15678922Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2013 01:23pm
jézusom
vannak még emberek akik elolvassák senee postjait?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 01:28pm
Quote (sylke @ 8 Apr 2013 21:23)
jézusom
vannak még emberek akik elolvassák senee postjait?


én csak ami 3 mondatnál rövidebb, afölött már tldr
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 01:33pm
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 08:39pm)
ez a "jobb lenne ha" sem igazán jó hozzáállás :P
azt kell szeretni ami van, amibe születtél és abból kihozni a legjobbat





bár ha én is miskolci csicskagyerek lennék, tuti bőgnék


hát abban biztos vagyok, Budapest Borsodhoz képet álom amúgy lehetőségek és infrastruktúra szempontjából
viszont a fővárosi embereknek sokkal parasztabb és hidegebb a stílusuk
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 01:34pm
Quote (Saenchai @ 8 Apr 2013 21:33)
hát abban biztos vagyok, Budapest Borsodhoz képet álom amúgy lehetőségek és infrastruktúra szempontjából
viszont a fővárosi embereknek sokkal parasztabb és hidegebb a stílusuk


mi az anyádról beszélsz, faszom vidéki.























;D


This post was edited by TouchCow on Apr 8 2013 01:35pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 01:38pm
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 09:34pm)
mi az anyádról beszélsz, faszom vidéki.























;D



te gazdagréti suttyó
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 01:39pm
Quote (Saenchai @ 8 Apr 2013 21:38)
te gazdagréti suttyó


nemsokára itt a Norbi az utánpótlással
neked hogy állnak a tartalékaid? meddig bírta az amit itt vettél?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 01:44pm
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 09:39pm)
nemsokára itt a Norbi az utánpótlással
neked hogy állnak a tartalékaid? meddig bírta az amit itt vettél?


1 hétig


de van azóta jobb ;D


vagyis azóta már elfogyott vagy 2 fajta, ez már kb. a 3. :D

This post was edited by Saenchai on Apr 8 2013 01:45pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 01:47pm
Quote (Saenchai @ Apr 8 2013 06:23pm)
ja oké, akkor igazából valami afrikai barbár nyomortelepen kellett volna csajnak születnem, és akkor nem csak ilyen szar fejlett világbeli problémáim lenne
jézusom


? tard?

nem erről szólt a postom, hanem arról, hogy bárhol is születtél volna, ígyis-úgyis problémáid lennének, szóval gyakorlatilag tökmindegy hova születtél
az etióp minket irigyel, hogy van szárazkenyerünk és úgy tekint a németre mint mi a csilliárdos sztárokra. elérhetetlen
mi meg a németet irigyeljük
a német meg a csilliárdost irigyli

arra akartam célozni, hogy ha valamibe beleszületsz, azok lesznek az alap igényeid is.
ha a kenyér meg a kaja adott; autó kell meg ház.
ha az is adott; nyaraló meg luxusvilla

ha adott a kenyér meg a víz akkor nem azon gondolkodsz, hogy hú hát nekem ez is van
de azt sehol nem írtam a postomban, hogy kéne. csak azt, hogy akkor ha berlinben születtél volna; nem ebbe a szarba nőttél volna fel és nem értékelnéd úgy az "alap dolgokat" (ami mindenkinek más)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 01:48pm
Quote (Saenchai @ 8 Apr 2013 21:44)
1 hétig


de van azóta jobb ;D


itt kb. ilyen standard minőséget hoz még mindig... de még pár hét és megérnek az AK47-es palánták, utána lesznek bajok egy ideig az biztos 8D

amúgy bátyám küldött egy ilyen goaletöltő oldalt: http://www.rupsy.ru/index.php?id=4
érdemes meglesned

Quote (Senee @ 8 Apr 2013 21:47)
? tard?

nem erről szólt a postom, hanem arról, hogy bárhol is születtél volna, ígyis-úgyis problémáid lennének, szóval gyakorlatilag tökmindegy hova születtél
az etióp minket irigyel, hogy van szárazkenyerünk és úgy tekint a németre mint mi a csilliárdos sztárokra. elérhetetlen
mi meg a németet irigyeljük
a német meg a csilliárdost irigyli

arra akartam célozni, hogy ha valamibe beleszületsz, azok lesznek az alap igényeid is.
ha a kenyér meg a kaja adott; autó kell meg ház.
ha az is adott; nyaraló meg luxusvilla

ha adott a kenyér meg a víz akkor nem azon gondolkodsz, hogy hú hát nekem ez is van
de azt sehol nem írtam a postomban, hogy kéne. csak azt, hogy akkor ha berlinben születtél volna; nem ebbe a szarba nőttél volna fel és nem értékelnéd úgy az "alap dolgokat" (ami mindenkinek más)


minek fáradsz egy ilyen post megírásával, amikor úgy se olvassa el senki?

This post was edited by TouchCow on Apr 8 2013 01:49pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 01:50pm
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 07:48pm)
minek fáradsz egy ilyen post megírásával, amikor úgy se olvassa el senki?

trenírozom a gondolataimat
azzal hogy gondolkodom társadalmi problémákon; fejlődöm

Go Back To Magyar Topic List
Prev15678922Next
Add Reply New Topic New Poll