Quote (cowding @ 4 Apr 2013 23:25)
mondjuk azért lassan ez már inkább butthurt sírás mint a szabály szerinti rendtartás érdekében reportolgani
leszarom a rendtartást, azért reportolom mert nem hagy békén és idegesít.
Ennek meg annak, hogy jeleztem valakinek, hogy azért warnolhatják SEMMI köze egymáshoz. Azt azért tettem, hogy ne kapjon warnt és ne supendeljék. Akkor is szoktam szólni, ha mondjuk link van a képen a nős topicban, vagy mondjuk indáról linkelt videónál. Ha kibaszni akarnék az illetővel, akkor nyilván nem szólnék, csak flutter most be akart szólni valamit.
Quote (sylke @ 4 Apr 2013 23:25)
aha látom kurvára nagyon nem gázoltam a lelkedbe ha még azt is tudod mikor melyik postodra reagáltam ~fél éve
arra is emlékszem, hogy három hete gyrost ettem hétfőn és 16:04-kor jött a busz.
This post was edited by CyberPunk666 on Apr 4 2013 03:28pm