d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Fürdesz/zuhanyzol Minden Szarás Után?
Prev15678918Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 4 2013 03:24pm
Quote (iFeelAlone @ 4 Apr 2013 23:23)
Engem biztos nem, velem nincs baja

úgy tudom.


mirin dat false sense of security
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 4 2013 03:25pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 4 2013 11:20pm)
nem szoktam pm reportolgatni ott a gomb, azért van, és csak azt reportolom amikor te mindenféle jelzővel illetsz. Ez a semmirekellő, még nem üti meg a lécet, írj olyanokat, mint szoktál.


mondjuk azért lassan ez már inkább butthurt sírás mint a szabály szerinti rendtartás érdekében reportolgani
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 4 2013 03:25pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 4 2013 09:24pm)
nem azért reportollak, mert elsírom magam a sértéseidtől, hanem azért, mert amikor magas warnon vagy, akkor képes vagy fékezni magad és elkerülsz engem. Nekem ez is elég lenne. Én jóideig kibírtam, de semmi hatása nem volt, fél év után már az első posztomra azonnal jöttél és kezdted az ugatást. Ráadásul az egy szaros info help volt.


aha látom kurvára nagyon nem gázoltam a lelkedbe ha még azt is tudod mikor melyik postodra reagáltam ~fél éve
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2013 03:26pm
léhűtő
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2013 03:27pm
Quote (cowding @ 4 Apr 2013 23:25)
mondjuk azért lassan ez már inkább butthurt sírás mint a szabály szerinti rendtartás érdekében reportolgani


leszarom a rendtartást, azért reportolom mert nem hagy békén és idegesít.

Ennek meg annak, hogy jeleztem valakinek, hogy azért warnolhatják SEMMI köze egymáshoz. Azt azért tettem, hogy ne kapjon warnt és ne supendeljék. Akkor is szoktam szólni, ha mondjuk link van a képen a nős topicban, vagy mondjuk indáról linkelt videónál. Ha kibaszni akarnék az illetővel, akkor nyilván nem szólnék, csak flutter most be akart szólni valamit.


Quote (sylke @ 4 Apr 2013 23:25)
aha látom kurvára nagyon nem gázoltam a lelkedbe ha még azt is tudod mikor melyik postodra reagáltam ~fél éve


arra is emlékszem, hogy három hete gyrost ettem hétfőn és 16:04-kor jött a busz.

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 4 2013 03:28pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 4 2013 03:27pm
ez a topic meghozta a kellő hangulatot egy orbitális szaráshoz

Quote (bajcli @ 4 Apr 2013 23:26)
léhűtő


!

This post was edited by dihep on Apr 4 2013 03:27pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 4 2013 03:27pm
Quote (bajcli @ Apr 4 2013 09:26pm)
léhűtő


mihaszna
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2013 03:27pm
pernahajder
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 4 2013 03:27pm
Quote (dihep @ Apr 4 2013 10:24pm)
akkor majd én


pozitív csalódást okozott egyébként a sub, hogy senki nem ugrott a nigger szóra. büszke vagyok rátok.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 4 2013 03:27pm
Quote (kopasz007 @ Apr 4 2013 08:26pm)
Ezt már egyszer megbeszéltük, ha jól emlékszem. Akkor se tudtam, hogy hogy lehetsz ekkora retardált, ám most, hogy kb. magadat megalázva beismerted, hogy egy emberi hulladék vagy, nem kell csodálkoznom...

Na menj és kérj anyádtól kajára, nehogy éhen haljon anyuci ici pici fiacskája te hulladék.


:XDXD:XDF
hergeld csak bele magad, kopasz

TUTTUTURURU ZUGNAK A TANKOK A HARGITÁN
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678918Next
Closed New Topic New Poll