d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > This Is Madness! > The Star Wars Character Torunament
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 7 2013 03:11pm
Quote (Senee @ 7 Apr 2013 22:09)
na vajon melyik populárisabb az emberek számára a geciskedés vagy a fény, a jóság?!?!
vader lesz a győztes.
:c


vader jó volt.
luke is érezte benne.
csak tett egy kis kitérőt, tapasztalatszerzésből.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 7 2013 03:17pm
Quote (TassassinHc @ Apr 7 2013 09:11pm)
vader jó volt.
luke is érezte benne.
csak tett egy kis kitérőt, tapasztalatszerzésből.


de am srsly ez arról szól, hogy az emberek mit favorizálnak inkább
yoda a tisztaság a becsületesség a jóság
vader meg a rövidebb utak, a hatalom (a pénz), a gonoszság, az eltiprás (leszarom a másikat indittatásból)

és akik szavaznak ezzel mondjuk nincsenek is tisztában
tudat alatt ilyenek

aki a gonosszal van; szarja is le magasról embertársait.
csak azokat nem akikből haszna származik, ahol érdeke a jó viszony
és az emberek többsége ilyen. mindenki a sötét oldalon bolyong.
nem is kérdéses imo ki nyer
de azért kiváncsi leszek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 7 2013 04:16pm
Quote (Senee @ 7 Apr 2013 22:17)
de am srsly ez arról szól, hogy az emberek mit favorizálnak inkább
yoda a tisztaság a becsületesség a jóság
vader meg a rövidebb utak, a hatalom (a pénz), a gonoszság, az eltiprás (leszarom a másikat indittatásból)

és akik szavaznak ezzel mondjuk nincsenek is tisztában
tudat alatt ilyenek

aki a gonosszal van; szarja is le magasról embertársait.
csak azokat nem akikből haszna származik, ahol érdeke a jó viszony
és az emberek többsége ilyen. mindenki a sötét oldalon bolyong.
nem is kérdéses imo ki nyer
de azért kiváncsi leszek


szerintem nincs igazad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 7 2013 04:26pm
Quote (josheide @ Apr 7 2013 10:16pm)
szerintem nincs igazad


azt mindjárt gondoltam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 7 2013 04:29pm
Quote (Senee @ 7 Apr 2013 23:26)
azt mindjárt gondoltam


Ertem en, hogy negativan latod a vilagot, de fiatal vagy es tudtommal egeszseges. Mi tart vissza attol hogy megvalositsd onmagad?
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 8 2013 12:29am
Quote (josheide @ Apr 8 2013 12:29am)
Ertem en, hogy negativan latod a vilagot, de fiatal vagy es tudtommal egeszseges. Mi tart vissza attol hogy megvalositsd onmagad?


minek teszel fel neki ilyen kérdést ? :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 03:37am
Quote (josheide @ Apr 7 2013 10:29pm)
Ertem en, hogy negativan latod a vilagot, de fiatal vagy es tudtommal egeszseges. Mi tart vissza attol hogy megvalositsd onmagad?


először azt akartam beírni, hogy az egész kibaszott eltorzult elfajult világ
de valószínűleg csak én saját magam

meg azt se tudom mi a cél mivé valósítsam magam
de szerintem nem pesszimista vagyok, hanem realista
mert ok, ha nem is minden, de a legtöbb dolog szar vagy azzá válik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 03:48am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 10:37)
először azt akartam beírni, hogy az egész kibaszott eltorzult elfajult világ
de valószínűleg csak én saját magam

meg azt se tudom mi a cél mivé valósítsam magam
de szerintem nem pesszimista vagyok, hanem realista
mert ok, ha nem is minden, de a legtöbb dolog szar vagy azzá válik


Ha azt se tudod mit akarsz az elettol akkor miert panaszkodsz? Eloszor probalj celokat kitalalni!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 04:04am
Quote (josheide @ Apr 8 2013 09:48am)
Ha azt se tudod mit akarsz az elettol akkor miert panaszkodsz? Eloszor probalj celokat kitalalni!


ha volt is valami célom mindig csak abba ütköztem bele, hogy mekkora nagy fos van az élet minden területén

csináltam ezt a társadalmi tanulmányok szakot, szociológiát és olyan problémák vannak, hogy az egyszerűen hihetetlen
politikusaink meg gyakorlatilag szarnak bele, konzerválják a helyzeteket.. persze miért is akarnának változást, hisz nekik pont jó így ahogy van

most lehet erre mondani, hogy demagóg mert nem támasztom itt alá forrással, kutatással, de pont a minap mondta valamelyikőtök, hogy nyílt kapukat döngetek; tehát mindenki tudja, nem kell bemutatni
hogy valósítsak meg akármit is egy olyan helyen ahol nyomnak lefele, minél jobban akarod elérni a változást; annál inkább

el van ez a világ (vagy legalábbis az ország) cseszve már úgy ahogy van

a gyári melósnak is lopnia kell (ha tud, mert minden be van kamerázva), hogy kicsivel jobban élhessen. a vállalkozók ha nem csalnának adóval, ezzel-azzal; nem érné meg nekik vállalkozni se
mert a politikusaink 31 évesen 40 milliós házat építenek, zárt tárgyalás után pedig kihirdetik, hogy legális forrásból van --> túl sokan buktak volna be, ha kiderül az igazság
ne érts félre, irigy én sose voltam.. ha garantálnának nekem egy munkahelyet 120-140 fizetéssel engem nagyon nem érdekelne ki mit lop.. de így, hogy emberek ezekre a dolgokra kényszerülnek, ki kell hajtsák a belüket 90-100 ezer forintért és utána politikusunk még a pofájukba is röhög, hogy a postaládába találta a pénzt, majd elbattyog...
vérlázító ami itt folyik és tenni se tud ellene senki, mert ha van is 1-2 olyan politikus aki a változás pártján áll; rögtön el van nyomva apró-cseprő dolgok által, hogy "nem ott van a vessző, nem ott a pont, gondolkodjál még"
ha meg valaki indulatos akkor meg tahó és azért nem foglalkoznak vele..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 04:09am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 11:04)
ha volt is valami célom mindig csak abba ütköztem bele, hogy mekkora nagy fos van az élet minden területén

csináltam ezt a társadalmi tanulmányok szakot, szociológiát és olyan problémák vannak, hogy az egyszerűen hihetetlen
politikusaink meg gyakorlatilag szarnak bele, konzerválják a helyzeteket.. persze miért is akarnának változást, hisz nekik pont jó így ahogy van

most lehet erre mondani, hogy demagóg mert nem támasztom itt alá forrással, kutatással, de pont a minap mondta valamelyikőtök, hogy nyílt kapukat döngetek; tehát mindenki tudja, nem kell bemutatni
hogy valósítsak meg akármit is egy olyan helyen ahol nyomnak lefele, minél jobban akarod elérni a változást; annál inkább

el van ez a világ (vagy legalábbis az ország) cseszve már úgy ahogy van

a gyári melósnak is lopnia kell (ha tud, mert minden be van kamerázva), hogy kicsivel jobban élhessen. a vállalkozók ha nem csalnának adóval, ezzel-azzal; nem érné meg nekik vállalkozni se
mert a politikusaink 31 évesen 40 milliós házat építenek, zárt tárgyalás után pedig kihirdetik, hogy legális forrásból van --> túl sokan buktak volna be, ha kiderül az igazság
ne érts félre, irigy én sose voltam.. ha garantálnának nekem egy munkahelyet 120-140 fizetéssel engem nagyon nem érdekelne ki mit lop.. de így, hogy emberek ezekre a dolgokra kényszerülnek, ki kell hajtsák a belüket 90-100 ezer forintért és utána politikusunk még a pofájukba is röhög, hogy a postaládába találta a pénzt, majd elbattyog...
vérlázító ami itt folyik és tenni se tud ellene senki, mert ha van is 1-2 olyan politikus aki a változás pártján áll; rögtön el van nyomva apró-cseprő dolgok által, hogy "nem ott van a vessző, nem ott a pont, gondolkodjál még"
ha meg valaki indulatos akkor meg tahó és azért nem foglalkoznak vele..


Ertem, hogy mit mondasz de ne olyan emberektol vard a valtozast akik ebbol a rendszerbol kurvanagyot profitalnak.

Vannak tisztesseges emberek a politikaban, mindig is voltak es mindig is lesznek. Egyelore viszont meg nem tartunk ott, hogy ezek elegen lennenek nagyobb valtozasok eleresehez. Ehhez tarsadalmi nyomas kene.

Tudom, hogy ez szomoru de ha ugy erzed otthon nem tudsz ervenyesulni, akkor miert nem probalod meg kulfoldon?
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll