d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev15678930Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 13 2013 10:57am
Quote (szabika @ 13 Mar 2013 18:29)
biztos franciát vennék!


Amugy, en ugy vagyok vele, csak azt ne kelljen, de sajnos balage nagyon meggyozo. :(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 13 2013 11:02am
Quote (Baleee @ Mar 13 2013 05:57pm)
Amugy, en ugy vagyok vele, csak azt ne kelljen, de sajnos balage nagyon meggyozo. :(


en sem vennek franciat.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 13 2013 11:11am
Quote (Baleee @ Mar 13 2013 05:57pm)
Amugy, en ugy vagyok vele, csak azt ne kelljen, de sajnos balage nagyon meggyozo. :(


Quote (lacketto @ Mar 13 2013 06:02pm)
en sem vennek franciat.


Ezeknek a kijelentéseknek ma már körülbelül semmi értelme nincs. Egy francia autóban a motort németben csinálják, a váltót angliában, a kárpitot olaszban, etc etc. Ma már mindegyik autó nemzetközi, és még arra is jó esély van, hogy nem franciaországban készül egy francia márka autója
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 13 2013 11:12am
Quote (Vismajor @ Mar 13 2013 06:11pm)
Ezeknek a kijelentéseknek ma már körülbelül semmi értelme nincs. Egy francia autóban a motort németben csinálják, a váltót angliában, a kárpitot olaszban, etc etc. Ma már mindegyik autó nemzetközi, és még arra is jó esély van, hogy nem franciaországban készül egy francia márka autója


az elektronikat meg a franciak ganyoljak ossze
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 13 2013 11:23am
Quote (Taszilo.^ @ Mar 13 2013 06:12pm)
az elektronikat meg a franciak ganyoljak ossze


a francia elektronikánál és az elektronikai gépekhez adott szervíz diagnosztikai programok(épületgépészet) a legundorítóbb utolsó szarok, amiket valaha megkellett tapasztalnom
nem akarok túlozni, de a kínai tolvajgyártók, akik reverse engineeringel lemásolják a nyugati gépeket, azok is néha minőségibbek, mint az eredeti, amiből csinálják :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 13 2013 01:20pm
semmivel sincs több elektronikai "gond" a 407esekkel, mint bármelyik 5-7 éves másik autóval. az 1.6 hdi pedig tényleg olyan motor, hogy a világból is kimegy, alkatrész meg szotyiért van hozzá.
a mindenkori peugeot történelem legjobb, legtartósabb autója a köznyelv szerint a 406, de a 407 sem rosszabb semmivel.

amúgy tudtommal bosch elektronika van benne. "francia..."

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 13 2013 01:21pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 13 2013 01:34pm
Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 20:20)
semmivel sincs több elektronikai "gond" a 407esekkel, mint bármelyik 5-7 éves másik autóval. az 1.6 hdi pedig tényleg olyan motor, hogy a világból is kimegy, alkatrész meg szotyiért van hozzá.
a mindenkori peugeot történelem legjobb, legtartósabb autója a köznyelv szerint a 406, de a 407 sem rosszabb semmivel.

amúgy tudtommal bosch elektronika van benne. "francia..."


szerintem is az van benne vagy is amit mi cseréltünk az gyárilag bosch volt

igaz most már nem azt tettünk bele mert kb 50k a gyári bosch
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 13 2013 02:03pm
Ez sem igaz, mert elektronikat Peugeotnak pl a Bosch csinalja asszem, raadasul itthon. xddd


Tfw batyad ott fejleszto = xx% kedvezmeny. ;D

This post was edited by Baleee on Mar 13 2013 02:04pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 13 2013 02:04pm
Quote (Baleee @ 13 Mar 2013 21:03)
Ez sem igaz, mert elektronikat Peugeotnak pl a Bosch csinalja asszem, raadasul itthon. xddd


Tfw batyad ott fejleszto = xx% kedvezmeny. ;D


már lassupok vagy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 13 2013 05:04pm
Quote (Inakwo @ 13 Mar 2013 22:04)
már lassupok vagy


Amugy tudtatok, hogy a Bosch csinalja a ....
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678930Next
Add Reply New Topic New Poll