d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quake Live Topic > Aka Nyariruha Blogol Neha
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 7 2012 12:57pm
Quote (Smat @ 7 Dec 2012 20:56)
Mit nem értesz ezen te sérült?



Ha spamolni meg pofázni jársz be ide akkor húzzál ki a picsába, ty.


Invalid post specified, or post already reported.

:_(
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 7 2012 01:10pm
ITT: smatnak faj a feneke, mert spawnfrageltek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 7 2012 01:22pm
tenyleg felhaborito, hogy van elonye annak, aki tapasztaltabb, es tudja, mit kell csinalni bizonyos szituacioban
:S
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 7 2012 01:22pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Dec 2012 20:22)
tenyleg felhaborito, hogy van elonye annak, aki tapasztaltabb, es tudja, mit kell csinalni bizonyos szituacioban
:S


Kussojj noob vagy te ehhez, bezzeg a lolban nem így van mert az jobb.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 7 2012 01:23pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Dec 2012 19:22)
tenyleg felhaborito, hogy van elonye annak, aki tapasztaltabb, es tudja, mit kell csinalni bizonyos szituacioban
:S


Pl rácampelni megára és 3 lépést tenni max. :~)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 7 2012 01:25pm
Quote (Smat @ 7 Dec 2012 20:23)
Pl rácampelni megára és 3 lépést tenni max. :~)


hat, ha eleg hulye vagy hozza, hogy elesetalj fegyver nelkul, es igy megolesd magad xszer egymas utan, mikor tudod, hogy ott van, akkor ja, eleg ha annyit csinal a masik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 7 2012 01:27pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Dec 2012 19:25)
hat, ha eleg hulye vagy hozza, hogy elesetalj fegyver nelkul, es igy megolesd magad xszer egymas utan, mikor tudod, hogy ott van, akkor ja, eleg ha annyit csinal a masik


Nem fegyver nélkül mentem elé, de az h 15 killből 13 úgy volt hogy a mega spawnon állt, azért elég idegesítő.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 7 2012 01:27pm
Quote (Smat @ 7 Dec 2012 20:27)
Nem fegyver nélkül mentem elé, de az h 15 killből 13 úgy volt hogy a mega spawnon állt, azért elég idegesítő.


l2p issue innit
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 7 2012 01:27pm
tfw nincs egerem már éve
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 7 2012 01:29pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll