d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Igazolvány Kérdés
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 09:13pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 05:08am)
egyébként sztem akinek van ereje megtenni, annak lenne ereje máshoz is
csak a valódi nyomorultak vergődnek
ez egy ördögi kör


és az hogy öl meg


pikkpakk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 09:23pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 03:13am)
pikkpakk




:XD:XD:XD:

nem jó, mert fájdalmas
LŐJETEK AGYON
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 09:26pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 05:23am)
http://3.ii.gl/80rhJ.png

:XD:XD:XD:

nem jó, mert fájdalmas
LŐJETEK AGYON


szóval előtte vegyél be 1 rakat altatót majd mikor majdnem elalszol kapd a kezedbe a fecskendőt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 09:26pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 03:26am)
szóval előtte vegyél be 1 rakat altatót majd mikor majdnem elalszol kapd a kezedbe a fecskendőt


felébreszt a fájdalom
túl komplikált
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 09:28pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 05:26am)
felébreszt a fájdalom
túl komplikált


fecskendezz be magadnak rengeteg morfiumot
attól még mosolyogva is halsz meg

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 09:28pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 09:30pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 03:28am)
fecskendezz be magadnak rengeteg morfiumot
attól még mosolyogva is halsz meg


és azt honnan szedjek
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 09:33pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 05:30am)
és azt honnan szedjek


egyszerűbb mint fegyvert szerezned imo
lopj kórházból

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 09:34pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 09:41pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 03:33am)
egyszerűbb mint fegyvert szerezned imo
lopj kórházból


mennyiért lopnál nekem?! :XD:XD
azt se tudom hol van meg hogy néz ki meg egyáltalán

bár inkább hagyjuk.. eladnál vmi üvegcsébe zárt kutyaszart ötezerér :XD:XD:XD:D
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 10:06pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 05:41am)
mennyiért lopnál nekem?! :XD:XD
azt se tudom hol van meg hogy néz ki meg egyáltalán

bár inkább hagyjuk.. eladnál vmi üvegcsébe zárt kutyaszart ötezerér :XD:XD:XD:D


folyékony, rá van írva : DD
kezdem úgy érezni, h te meg sem akarsz halni igazából : (
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 10:09pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 04:06am)
folyékony, rá van írva : DD
kezdem úgy érezni, h te meg sem akarsz halni igazából : (


hát valahol igazad van
sokkal jobban szeretnék wowozni egész életemben meg játszani egy csomó játékkal és leszarni mindent
dehát ez nem így megy
minden apró szarságért vért kell pisálnia mindenkinek
ami meg szintén nn

tiszta szopás
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll