d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Isten Vs Evolúció
Prev15678946Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 19 2012 03:13pm
mindenki veri a rajzolt pinára
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 19 2012 03:13pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 19 2012 10:12pm)
nem szoktam, megvolt nyitva a topic kb 1 órája, 1 oldalt láttam benne csak, aztán mindfuckolt amikor 6. oldalra postoltam


Ennyire lefoglalt amit postoltam?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2012 03:13pm
Quote (Inakwo @ 19 Sep 2012 23:13)
mindenki veri a rajzolt pinára


cenzúrált pina
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:14pm
Quote (Karan2_Returned @ 19 Sep 2012 23:12)
De a forditas az kifogastalan volt.


Ja meg se gore se futanari se rape se incest se neko, gyenge.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 03:16pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 23:09)
Meg mekkora marhaság már (ha már az evolúciót annak tartod) hogy istent nem teremtette senki/semmi. Akkor mégis honnan van, ki az.
AZ IDŐK KEZDETÉTŐL LÉTEZIK. És ki kezdte el az időket?! :D
a te istened akkora nagy baromság, hogy azért váltál most itt agresszívvá, kezdtél el parasztozni meg bunkóskodni, mert tisztán látod te is, hogy a totálisan céltalannak látott életedet betöltő isten nevű reménykép is csak egy csalfa semmi, amit ugyanúgy gyarló emberek találtak ki mint bármi mást ami ilyen univerzális hitet biztosít az emberek számára.

higyj magadban és éld a szar életed ahogy tudod mert senki és semmi, soha nem fog megmenteni, foglalkozni veled


made my day, bro!

a parasztozással csak téged idéztelek. olvass vissza. azt írtad, hogy értelmetlen. valószínű egy szerves kémiával foglalkozó mély disszertációt egyikünk sem értene. Hamvas Béla érthető volt.

vagy az anyag létezett mindig is, vagy isten - ezen a szinten ezek egyenlő ötletek lehetnek. a lényeg ez után kezdődik
az idő az egy emberi definíció a dolgok változására.

én elfogadom elméletben, hogy minden az anyagból lett... de igen hézagos a dolog.

fogadd el, hogy minden istentől lett és vizsgálj meg rendesen minden vallást és olyan kultúrkört, ami Istent helyezi a középpontba (itt egy kicsit nehéz dolgod lesz)
és akkor látod, hogy nincsen hézag.
vagy csak menjél el minden Mo-n fellelhető egyházhoz és tegyed fel a kérdéseidet. Ha van ahol nem tudnak válaszolni a kérdésedre maradéktalanul, akkor lépj tovább.

ehhez annyi kell, hogy LEGALÁBB ELMÉLETBEN megadjad azt a feltételezést, hogy létezhet Isten.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 03:16pm
Quote (A122 @ Sep 19 2012 09:11pm)
mi?


szerintem az egy ilyen "sokat beszélj, semmit se mondj" írás
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 03:17pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 23:16)
szerintem az egy ilyen "sokat beszélj, semmit se mondj" írás


szerinted.
olvass egyel vissza.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 03:23pm
istent se tudod megmagyarázni, se az ő teremtését

miért nem szól semmi arról, hogy honnan lett isten?! mert akkor azt a végtelenségig lehetne bontogatni.. ezért ISTEN VÓT ÉS KÉSZ. és akkor szép írás, hogy létrehozni kívánta, megnyilatkoztatni óhajtotta magát etc etc így úgy amúgy és 242342 oldal faszság létrejött. Ami ok, nem teljesen faszság, mert sok olyan dolgot írtak bele EMBEREK, akiknek az volt a céljuk vele, hogy élhetőbb világban éljünk.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 19 2012 03:24pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 10:16pm)
tegyed fel a kérdéseidet. Ha van ahol nem tudnak válaszolni a kérdésedre maradéktalanul, akkor lépj tovább.


Mivel lesz teljesebb az eleted ha megvilagosult krisnatudatos leszel? Krisna mit gondol az öngyilkossagrol? Es zavarja ha kielegitem magam?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 19 2012 03:24pm
Quote (Senee @ Sep 19 2012 10:09pm)
Meg mekkora marhaság már (ha már az evolúciót annak tartod) hogy istent nem teremtette senki/semmi. Akkor mégis honnan van, ki az.
AZ IDŐK KEZDETÉTŐL LÉTEZIK. És ki kezdte el az időket?! :D
a te istened akkora nagy baromság, hogy azért váltál most itt agresszívvá, kezdtél el parasztozni meg bunkóskodni, mert tisztán látod te is, hogy a totálisan céltalannak látott életedet betöltő isten nevű reménykép is csak egy csalfa semmi, amit ugyanúgy gyarló emberek találtak ki mint bármi mást ami ilyen univerzális hitet biztosít az emberek számára.

higyj magadban és éld a szar életed ahogy tudod mert senki és semmi, soha nem fog megmenteni, foglalkozni veled


Van itt az asztalomon egy vonalzo. Megirigyelt milyen okos vagy, de megnyugtattam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678946Next
Add Reply New Topic New Poll