Quote (Senee @ Sep 19 2012 09:53am)
de ez egy ördögi kör
mert ok, attól van, hogy "bántom" a fejbőröm .. de ha nem használok sampont csak vizet akkor az nem viszi le róla rendesen a zsírt .. kérdés; magától fog elmúlni a zsírosodás? szerintem csak egyre rosszabb lenne
ilyenek a hajgének inkább
mondjuk a sampongyárak tönkre is mennének, ha ténylegesen és véglegesen kezelné a zsíros hajat a termékük.
ha meggyógyulna az ember és többé nem lenne zsíros a haja, akkor már nem fogyasztana többet. Így meg, hogy csak átmenetileg kezeli a zsírosodást, rá van kényszerülve mindenki akinek ilyen problémája van, hogy vegye