d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Munkad Gombockak
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 10 2012 02:15pm
Quote (Senee @ 10 Sep 2012 20:13)
most ezen a megnyilvánuláson is mi ilyen vicces
rohadt menő kegyetlenkedni


Semmi, tsen meg nyalja a seggemet, meg a nagy angol tudása annyiban merül ki hogy minden átlagosnál nehezebb szót tőlem kérdezget..
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 10 2012 02:16pm
Quote (Smat @ 10 Sep 2012 22:15)
Semmi, tsen meg nyalja a seggemet, meg a nagy angol tudása annyiban merül ki hogy minden átlagosnál nehezebb szót tőlem kérdezget..


XDD
ignorant
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 10 2012 02:16pm
Quote (Rawen @ Sep 10 2012 08:14pm)
Inkább blockold anyádat is.

amit látom te nem teszel
pedig hogy ugattad, hogy hú milyen hülye vagyok meg blokkolni kell

képmutató gőgös wannabe
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 10 2012 02:16pm
Quote (Smat @ 10 Sep 2012 22:15)
Semmi, tsen meg nyalja a seggemet, meg a nagy angol tudása annyiban merül ki hogy minden átlagosnál nehezebb szót tőlem kérdezget..


????????????????
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 10 2012 02:17pm
Quote (Smat @ 10 Sep 2012 22:15)
Semmi, tsen meg nyalja a seggemet, meg a nagy angol tudása annyiban merül ki hogy minden átlagosnál nehezebb szót tőlem kérdezget..


:DDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 10 2012 02:18pm
Quote (Smat @ Sep 10 2012 08:15pm)
Semmi, tsen meg nyalja a seggemet, meg a nagy angol tudása annyiban merül ki hogy minden átlagosnál nehezebb szót tőlem kérdezget..


kibaszott tenyérbemászó buzi stílusa van annak a seggfejnek, annyira elvan szállva magától mint ide lóberény
sok takony meg röhög rajta és akkor ez a menő
basznám pofán mindet
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 10 2012 02:19pm
Quote (GoreKnight9 @ 10 Sep 2012 20:17)
:DDD


Te tudsz amúgy szavakat is írni vagy a kommunikáció nálad annyiban kimerül hogy raksz egy kettőspontot meg gecisok D betűt?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 10 2012 02:20pm
Quote (Senee @ 10 Sep 2012 22:18)
kibaszott tenyérbemászó buzi stílusa van annak a seggfejnek, annyira elvan szállva magától mint ide lóberény
sok takony meg röhög rajta és akkor ez a menő
basznám pofán mindet


HURR
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 10 2012 02:20pm
itt a másik is
meg se nézem mit írt

de biztos valami lekezelő, kurvamenő szöveg
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 10 2012 02:21pm
Quote (Senee @ Sep 10 2012 10:20pm)
itt a másik is
meg se nézem mit írt

de biztos valami lekezelő, kurvamenő szöveg


te amúgy minek jársz erre a forumra?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll