d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev15678978Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 8 2012 07:29pm
Quote (farki @ Aug 9 2012 01:32am)
http://i.imgur.com/wNMt3.png

hm.


crap itemet felraknak ah-ra, te megveszed, end of story
de ha ez így nem lesz megoldható, akkor jónagy kula.

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 8 2012 07:30pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 8 2012 07:36pm
Meg kéne venni.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 9 2012 04:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Aug 2012 02:29)
crap itemet felraknak ah-ra, te megveszed, end of story
de ha ez így nem lesz megoldható, akkor jónagy kula.


én is erre gondoltam
legalább nem fog drasztikusan csökkenni a gold értéke
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 9 2012 04:31am
Ti milyen karaktert fogtok kezdeni? En Guardian/Warrior között vacillalok.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 9 2012 04:52am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Aug 2012 11:31)
Ti milyen karaktert fogtok kezdeni? En Guardian/Warrior között vacillalok.


én kitöltöttem ilyen kvízt, s a necro jött ki :D
sajnos a bétát nem tudtam kipróbálni, de...

MA STRESS TEST!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151050428074209&set=a.135044094208.103264.114036714208&type=1
http://www.guildwars2countdown.com/

mindenki játszhat vele, aki preorderelte már
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 9 2012 05:11am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 9 2012 11:31am)
Ti milyen karaktert fogtok kezdeni? En Guardian/Warrior között vacillalok.


elementálist
Member
Posts: 308
Joined: Jul 21 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 9 2012 05:38am
fizetős lesz?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 9 2012 05:39am
Quote (MrOrlando @ 9 Aug 2012 12:38)
fizetős lesz?


nincs havidíj, ha erre vagy kíváncsi
ofc a gamet meg kell venni
Member
Posts: 308
Joined: Jul 21 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 9 2012 05:42am
Quote (farki @ Aug 9 2012 01:39pm)
nincs havidíj, ha erre vagy kíváncsi
ofc a gamet meg kell venni



jól néz ki, főleg
http://www.youtube.com/watch?v=xBC_ig73aMs&feature=player_embedded
5:10nél amikor repül a csaj
csak azt nem tudom hogy a profitot honnan fogják termelni? mert az egy dolog hogy egyszer kiadják és megveszik, de a fejlesztésekhez gondolom további pénzek kellenek, igaz wowot jól elszúrták, meg diablóval is lehetne mit kezdeni.. kíváncsi leszek.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 9 2012 05:44am
Quote (MrOrlando @ 9 Aug 2012 12:42)
jól néz ki, főleg
http://www.youtube.com/watch?v=xBC%5Fig73aMs&feature=player%5Fembedded
5:10nél amikor repül a csaj
csak azt nem tudom hogy a profitot honnan fogják termelni? mert az egy dolog hogy egyszer kiadják és megveszik, de a fejlesztésekhez gondolom további pénzek kellenek, igaz wowot jól elszúrták, meg diablóval is lehetne mit kezdeni.. kíváncsi leszek.


5.10-nél az nem a gw2ből van :D
amúgy valszeg lesz jó pár kiegészítő, illetve mintha olvastam volna valami shopról, ahol kinézetet befolyásoló dolgokat lehet venni
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678978Next
Add Reply New Topic New Poll