☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Guild Wars 2
Prev
1
5
6
7
8
9
78
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 18348
Replies: 778
Track Topic
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#61
Aug 8 2012 07:29pm
Quote (farki @ Aug 9 2012 01:32am)
http://i.imgur.com/wNMt3.png
hm.
crap itemet felraknak ah-ra, te megveszed, end of story
de ha ez így nem lesz megoldható, akkor jónagy kula.
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 8 2012 07:30pm
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#62
Aug 8 2012 07:36pm
Meg kéne venni.
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#63
Aug 9 2012 04:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Aug 2012 02:29)
crap itemet felraknak ah-ra, te megveszed, end of story
de ha ez így nem lesz megoldható, akkor jónagy kula.
én is erre gondoltam
legalább nem fog drasztikusan csökkenni a gold értéke
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#64
Aug 9 2012 04:31am
Ti milyen karaktert fogtok kezdeni? En Guardian/Warrior között vacillalok.
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#65
Aug 9 2012 04:52am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Aug 2012 11:31)
Ti milyen karaktert fogtok kezdeni? En Guardian/Warrior között vacillalok.
én kitöltöttem ilyen kvízt, s a necro jött ki
sajnos a bétát nem tudtam kipróbálni, de...
MA STRESS TEST!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151050428074209&set=a.135044094208.103264.114036714208&type=1
http://www.guildwars2countdown.com/
mindenki játszhat vele, aki preorderelte már
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#66
Aug 9 2012 05:11am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 9 2012 11:31am)
Ti milyen karaktert fogtok kezdeni? En Guardian/Warrior között vacillalok.
elementálist
MrOrlando
Member
Posts: 308
Joined: Jul 21 2012
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#67
Aug 9 2012 05:38am
fizetős lesz?
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#68
Aug 9 2012 05:39am
Quote (MrOrlando @ 9 Aug 2012 12:38)
fizetős lesz?
nincs havidíj, ha erre vagy kíváncsi
ofc a gamet meg kell venni
MrOrlando
Member
Posts: 308
Joined: Jul 21 2012
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#69
Aug 9 2012 05:42am
Quote (farki @ Aug 9 2012 01:39pm)
nincs havidíj, ha erre vagy kíváncsi
ofc a gamet meg kell venni
jól néz ki, főleg
http://www.youtube.com/watch?v=xBC_ig73aMs&feature=player_embedded
5:10nél amikor repül a csaj
csak azt nem tudom hogy a profitot honnan fogják termelni? mert az egy dolog hogy egyszer kiadják és megveszik, de a fejlesztésekhez gondolom további pénzek kellenek, igaz wowot jól elszúrták, meg diablóval is lehetne mit kezdeni.. kíváncsi leszek.
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#70
Aug 9 2012 05:44am
Quote (MrOrlando @ 9 Aug 2012 12:42)
jól néz ki, főleg
http://www.youtube.com/watch?v=xBC%5Fig73aMs&feature=player%5Fembedded
5:10nél amikor repül a csaj
csak azt nem tudom hogy a profitot honnan fogják termelni? mert az egy dolog hogy egyszer kiadják és megveszik, de a fejlesztésekhez gondolom további pénzek kellenek, igaz wowot jól elszúrták, meg diablóval is lehetne mit kezdeni.. kíváncsi leszek.
5.10-nél az nem a gw2ből van
amúgy valszeg lesz jó pár kiegészítő, illetve mintha olvastam volna valami shopról, ahol kinézetet befolyásoló dolgokat lehet venni
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
78
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact