Quote (meatyowllegs @ 20 May 2012 14:15)
a bracer az elegge sokkal dragabban is, true dat

igy viszont mostmar legalabb ertem miert nincs sose goldod
xdd
folyamatos 0 goldon voltam, lvl 58-ig nem is ah-ztam
aztán láttam h mondod, meg norby is vette a csudaklassz dolgait 10k-ért.. éjjel óta összejött 300k + vettem csomó mindent
170+ allresem van
