Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:25)
mert kurvanehéz felhuzni lvl 90 re 1 karaktert nem? x_D
nem fg ért kell pvpzni hanem azé me szereted .... ennyi nyomorákot... xD
olvasd el újra amit írtam. ladderben mf van, nem pvp. és feleslegesen nem csinálok oda 1 karaktert. remélem most már sikerül felfogni, amúgymeg egy 100 fg-os karakterrel akkor adok neked 5-0t amikor szeretnéd.
Quote (Ghostmasterq @ 17 Dec 2011 03:27)
szerintem mivel te jelentetted ki pár postal feljebb,hogy te vagy a legjobb feltételezte,hogy ebben biztos vagy, és miért ne nyerhetnél pluszban 1k fg-t? Csak neked lenne jó, és be is bizonyíthatnád,hogy mekkora faszagyerek vagy
this.
This post was edited by Anamy on Dec 16 2011 07:28pm