d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Duel Szoba > Na Mivan?!
Prev15678910Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:23pm
Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 03:21am)
pont ilyen színvonalas válaszra vártam, csak beigazolódott az állításom

szia


olvasdel a szerket ;<
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 07:23pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:15)
ki a fasz az a hülye aki fg ért pvpzik?:D az már szégyen.... azért pvpzik az ember mivel szeret nyerni énis szeretek nemtagadom xD meg harcolni ... de fg ért uristen xD

Komolyan mondom hogy az fg ért pvpzősöknek sincs értelme a pokerrel együtt xD


ja, mert egy ilyen nyomorék miatt fogok egy karit felvinni lvl 90 körülre. igen :)

akkor marad az 5-0.
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:24pm
Quote (bbaallaaggee @ Dec 17 2011 03:20am)
nem te akartál kihívni valakit, te nyomorék?


Mert te dueleznel 1 k fg ért te nyomorék? xD

ja bocs te nemis dueleznél azt se tudod miaz... xD

te NYOMORÁK!
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 16 2011 07:25pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:24)
Mert te dueleznel 1 k fg ért te nyomorék? xD

ja bocs te nemis dueleznél azt se tudod miaz... xD

te NYOMORÁK!


xD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 07:25pm
amúgy ez a "nyomorák" szöveg nem a subról jött?
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:25pm
Quote (Anamy @ Dec 17 2011 03:23am)
ja, mert egy ilyen nyomorék miatt fogok egy karit felvinni lvl 90 körülre. igen :)

akkor marad az 5-0.


mert kurvanehéz felhuzni lvl 90 re 1 karaktert nem? x_D

nem fg ért kell pvpzni hanem azé me szereted .... ennyi nyomorákot... xD
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:26pm
Quote (Ghostmasterq @ Dec 17 2011 03:25am)
amúgy ez a "nyomorák" szöveg nem a subról jött?


nem ... haverjaimmal hivjuk igy a nyomoréknál nagyobb suttyókat xD

szerk:


Komolyan mondom csinalok 1 topicot ahol lelkisegélyt nyujtok mindenkinek xD

This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 07:27pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 16 2011 07:26pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:25)
mert kurvanehéz felhuzni lvl 90 re 1 karaktert nem? x_D

nem fg ért kell pvpzni hanem azé me szereted .... ennyi nyomorákot... xD


neked is azért kellene már innen eltakarodni, mert senki nem szeret. azt' mégsem teszed. na ilyenkor mi van?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 07:27pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:25)
mert kurvanehéz felhuzni lvl 90 re 1 karaktert nem? x_D

nem fg ért kell pvpzni hanem azé me szereted .... ennyi nyomorákot... xD



szerintem mivel te jelentetted ki pár postal feljebb,hogy te vagy a legjobb feltételezte,hogy ebben biztos vagy, és miért ne nyerhetnél pluszban 1k fg-t? Csak neked lenne jó, és be is bizonyíthatnád,hogy mekkora faszagyerek vagy
/e:
NL karid nincs véletlen?

This post was edited by Ghostmasterq on Dec 16 2011 07:27pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 07:27pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:25)
mert kurvanehéz felhuzni lvl 90 re 1 karaktert nem? x_D

nem fg ért kell pvpzni hanem azé me szereted .... ennyi nyomorákot... xD


olvasd el újra amit írtam. ladderben mf van, nem pvp. és feleslegesen nem csinálok oda 1 karaktert. remélem most már sikerül felfogni, amúgymeg egy 100 fg-os karakterrel akkor adok neked 5-0t amikor szeretnéd.


Quote (Ghostmasterq @ 17 Dec 2011 03:27)
szerintem mivel te jelentetted ki pár postal feljebb,hogy te vagy a legjobb feltételezte,hogy ebben biztos vagy, és miért ne nyerhetnél pluszban 1k fg-t? Csak neked lenne jó, és be is bizonyíthatnád,hogy mekkora faszagyerek vagy


this.

This post was edited by Anamy on Dec 16 2011 07:28pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Closed New Topic New Poll