d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 8 2012 10:43am
Quote (Psyclon @ Apr 8 2012 02:02pm)
Magical heal XIII
Level Req: 50
Heals: 208 to 555
Mana Cost: 101

+214% Enhanced Effect

:ph34r:


dafuq :DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 18 2012 02:51pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=61927588&f=272

Szabályok: Küldj egy pmet Paparicknek azon ls karaktered linkjével amivel két héten belül csinálsz egy azaz csak 1! MQ-t. (Persze értelem szerűen többet is lehet, de a lényeg hogy 1 meglegyen.)

Ha pár embernek van kedve, összeszedhetnénk egy 5 fős teamet egy laza walk hoz. Low-Mid gear el is csak 2-3 óra 1 climb.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 18 2012 03:03pm
Quote (Namechange @ 18 Apr 2012 22:51)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=61927588&f=272

Szabályok: Küldj egy pmet Paparicknek azon ls karaktered linkjével amivel két héten belül csinálsz egy azaz csak 1! MQ-t. (Persze értelem szerűen többet is lehet, de a lényeg hogy 1 meglegyen.)

Ha pár embernek van kedve, összeszedhetnénk egy 5 fős teamet egy laza walk hoz. Low-Mid gear el is csak 2-3 óra 1 climb.


Trollboss akart anno játszani, imo kérdezz rá. Nyugodtan kölcsönadhatsz cuccot is neki.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 18 2012 03:08pm
Quote (josheide @ 18 Apr 2012 23:03)
Trollboss akart anno játszani, imo kérdezz rá. Nyugodtan kölcsönadhatsz cuccot is neki.


Sajnos nincs már semmim csak egy club setem és ee platejeim. :'(

This post was edited by Namechange on Apr 18 2012 03:08pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 18 2012 03:16pm
Quote (Namechange @ 18 Apr 2012 23:08)
Sajnos nincs már semmim csak egy club setem és ee platejeim. :'(


na meg ami az én magemből esetleg megmaradt!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 19 2012 12:24am
Quote (Namechange @ Apr 18 2012 09:51pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=61927588&f=272

Szabályok: Küldj egy pmet Paparicknek azon ls karaktered linkjével amivel két héten belül csinálsz egy azaz csak 1! MQ-t. (Persze értelem szerűen többet is lehet, de a lényeg hogy 1 meglegyen.)

Ha pár embernek van kedve, összeszedhetnénk egy 5 fős teamet egy laza walk hoz. Low-Mid gear el is csak 2-3 óra 1 climb.


ebben lehet kéne nevezni, főleg ha valaki akinek van cucca segít is :P mondjuk Lestat ^^
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Apr 21 2012 12:57am
Quote (beni @ 19 Apr 2012 07:24)
ebben lehet kéne nevezni, főleg ha valaki akinek van cucca segít is :P mondjuk Lestat ^^


:D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 21 2012 01:27am
Quote (Psyclon @ 21 Apr 2012 08:57)
:D


Psyclon Original 1 Warlock 7 minutes, 18 seconds ago 133,081 0 5 106

wow

meg mindjárt 10k gp
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 21 2012 04:42am
Quote (Namechange @ 18 Apr 2012 21:51)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=61927588&f=272

Szabályok: Küldj egy pmet Paparicknek azon ls karaktered linkjével amivel két héten belül csinálsz egy azaz csak 1! MQ-t. (Persze értelem szerűen többet is lehet, de a lényeg hogy 1 meglegyen.)

Ha pár embernek van kedve, összeszedhetnénk egy 5 fős teamet egy laza walk hoz. Low-Mid gear el is csak 2-3 óra 1 climb.


walk hoz
gear el

This post was edited by Floodban on Apr 21 2012 04:42am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Apr 21 2012 05:12pm
Quote (josheide @ 21 Apr 2012 08:27)
Psyclon Original 1 Warlock 7 minutes, 18 seconds ago 133,081 0 5 106

wow

meg mindjárt 10k gp


^_^ Ha jól emléxem 48 v 49re lett meg lock, de azota 2 tdf volt pár sdf a többi mind fdf ofc :(
:D De ez ilyen.

10K gp is meglett :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll