d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev15678913Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 04:20am
Quote (Inakwo @ Sep 30 2011 12:19pm)
nem csak azt mondom hogy nem tesz aggressziva


és ez probléma? :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 04:27am
Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 11:20)
és ez probléma? :D


nem de nem is irtam szerintem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 04:30am
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 12:27)
nem de nem is irtam szerintem


de ringispieler problémaként hozta fel, te meg azt írtad, hogy ~jó érv
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 30 2011 04:32am
Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 12:11)
én erre meg mondhatnám,hogy én meg nem rakom fel a laptopot a kormány fölé a kocsiban,és kezdek el starcraftozni vezetés közben és nyírok ki véletlen valakit

ezt te sem gondolhatod komolyan


De ilyet senki nem tesz. Füvezés közben meg igenis simán beszáll valaki egy kocsiba... kicsit bebódulva/belassulva... A fenti példa is mutatja, hogy vannak akik simán vezetnek ilyen állapotban is. Mutass 1 embert, aki laptopozik vezetés közben. ^^

...és itt csak a te példád ellen érvelek, mert inb4 farokság volt, amit írtál, imo. :)

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Sep 30 2011 04:33am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 30 2011 04:35am
Quote (Inakwo @ 29 Sep 2011 11:59)
nekem 8
de nem fogják szerintem


this
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 04:35am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 11:30)
de ringispieler problémaként hozta fel, te meg azt írtad, hogy ~jó érv


csak a puszta tényeket irtam le
nem akartam én semmi rosszat
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 04:37am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 12:32)
De ilyet senki nem tesz. Füvezés közben meg igenis simán beszáll valaki egy kocsiba... kicsit bebódulva/belassulva... A fenti példa is mutatja, hogy vannak akik simán vezetnek ilyen állapotban is. Mutass 1 embert, aki laptopozik vezetés közben. ^^

...és itt csak a te példád ellen érvelek, mert inb4 farokság volt, amit írtál, imo. :)


aki betépve vezet, az részegen is szerintem, ez nem a legalizáció függvénye
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 30 2011 04:41am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 12:37)
aki betépve vezet, az részegen is szerintem, ez nem a legalizáció függvénye


Ez alap. Én sem arra értettem. ^^ Csak a "laptopon SC-zek és közben vezetek", az nem ugyanolyan sűrűn fordul elő mint a "beszívva vezetek".
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 04:44am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 30 2011 12:32pm)
De ilyet senki nem tesz. Füvezés közben meg igenis simán beszáll valaki egy kocsiba... kicsit bebódulva/belassulva... A fenti példa is mutatja, hogy vannak akik simán vezetnek ilyen állapotban is. Mutass 1 embert, aki laptopozik vezetés közben. ^^

...és itt csak a te példád ellen érvelek, mert inb4 farokság volt, amit írtál, imo. :)


a te példád volt farokság,mert attól,hogy páran vezetnek betépve még nem kell beskatulyázni mindenkit

és vannak olyan emberek,akik laptopoznak/sminkelnek/stb. vezetés közben
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 04:44am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 30 2011 12:41pm)
Ez alap. Én sem arra értettem. ^^ Csak a "laptopon SC-zek és közben vezetek", az nem ugyanolyan sűrűn fordul elő mint a "beszívva vezetek".


pedig de,mindkettő 0 sűrűséggel fordul elő nálam :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678913Next
Closed New Topic New Poll