Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 12:11)
én erre meg mondhatnám,hogy én meg nem rakom fel a laptopot a kormány fölé a kocsiban,és kezdek el starcraftozni vezetés közben és nyírok ki véletlen valakit
ezt te sem gondolhatod komolyan
De ilyet senki nem tesz. Füvezés közben meg igenis simán beszáll valaki egy kocsiba... kicsit bebódulva/belassulva... A fenti példa is mutatja, hogy vannak akik simán vezetnek ilyen állapotban is. Mutass 1 embert, aki laptopozik vezetés közben. ^^
...és itt csak a te példád ellen érvelek, mert inb4 farokság volt, amit írtál, imo.
This post was edited by RiNGiSpiLeR on Sep 30 2011 04:33am