d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Party Topic
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 5 2011 03:56pm
én annyira nagyon bulizni nem szoktam, inkább kocsmázni, bevált hely a mentsvár az üllői útnál, nem is drága, el is lehet férni többnyire
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 7 2011 07:47am
Quote (Kenny10 @ May 5 2011 06:36pm)
Május 21. bed beach nyitóparty. Ott lesz valaki?


nem mondod h te mész? xd
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 7 2011 09:14am
Quote (AngryBug @ May 7 2011 02:47pm)
nem mondod h te mész? xd


pedig ott leszek ;D
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 11 2011 10:43am
Quote (Kenny10 @ May 5 2011 07:36pm)
Május 21. bed beach nyitóparty. Ott lesz valaki?


innen senki?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 11 2011 10:47am
Quote (Kenny10 @ 11 May 2011 17:43)
innen senki?


nem drága az a hely egy kicsit?
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 11 2011 10:51am
Quote (ace07 @ May 11 2011 06:47pm)
nem drága az a hely egy kicsit?


ez igen csak relatív, na meg a színvonalat meg kell fizetni :D

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 11 2011 11:02am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 11 2011 11:06am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 11 2011 06:02pm)


IDEN NEM IS LESZ PASO? SZEGYEN

es az annyat a capsnek de nem irom le ujra. inkabb irok megtobbet magyarazat keppen.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 11 2011 11:10am
Quote (TresholdOfUniverse @ 11 May 2011 19:06)
IDEN NEM IS LESZ PASO? SZEGYEN

es az annyat a capsnek de nem irom le ujra. inkabb irok megtobbet magyarazat keppen.


ok
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 11 2011 11:52am
ez nem az én topicom lesz :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll