Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 4 2011 09:40pm)
mert mirol lehet meg szo te elvetemult
Eddig az ellenző postok arról szóltak, hogy felesleges, mert senki sem tolja már
D2-t. Annak lehet, hogy nincs már aktualitása, viszont a jövőbeni D3 miatt mindenképpen jól jön egy szeparált rész.