d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Subforum > Poll
Prev15678910Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2011 02:38pm
Ha arról lenne szó, hogy Diablo subforum, mint D1, D2 és a jövőben D3, szal minden ami Diablo, akkor jó ötletnek tartom.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 4 2011 02:40pm
Quote (estamas @ Apr 4 2011 09:38pm)
Ha arról lenne szó, hogy Diablo subforum, mint D1, D2 és a jövőben D3, szal minden ami Diablo, akkor jó ötletnek tartom.


mert mirol lehet meg szo te elvetemult
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2011 02:42pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 4 2011 09:40pm)
mert mirol lehet meg szo te elvetemult


Eddig az ellenző postok arról szóltak, hogy felesleges, mert senki sem tolja már D2-t. Annak lehet, hogy nincs már aktualitása, viszont a jövőbeni D3 miatt mindenképpen jól jön egy szeparált rész.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 4 2011 02:45pm
Quote (estamas @ Apr 4 2011 09:42pm)
Eddig az ellenző postok arról szóltak, hogy felesleges, mert senki sem tolja már D2-t. Annak lehet, hogy nincs már aktualitása, viszont a jövőbeni D3 miatt mindenképpen jól jön egy szeparált rész.


nem ertem az osszefuggest
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2011 02:47pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 4 2011 09:45pm)
nem ertem az osszefuggest


Az nem az én bajom.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 4 2011 02:48pm
Quote (estamas @ Apr 4 2011 09:47pm)
Az nem az én bajom.


akkor nem fejtem ki hogy miert vagy ostoba
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2011 02:49pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 4 2011 09:48pm)
akkor nem fejtem ki hogy miert vagy ostoba


Felesleges, mert igazán nem érdekel, miért unatkozol ennyire.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Apr 4 2011 02:50pm
Quote (estamas @ 4 Apr 2011 22:42)
Eddig az ellenző postok arról szóltak, hogy felesleges, mert senki sem tolja már D2-t. Annak lehet, hogy nincs már aktualitása, viszont a jövőbeni D3 miatt mindenképpen jól jön egy szeparált rész.


bevallom én erre nem is gondoltam... és így méginkább támogatom
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 4 2011 03:47pm
imo használnám is :)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2011 04:21pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 4 Apr 2011 21:48)
akkor nem fejtem ki hogy miert vagy ostoba


nálad szintén felesleges kifejteni
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Closed New Topic New Poll