Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 12:47)
hon accal mi a helyzet? az a banana lover gyerek imo megbizhato
szereztem egy accot 700ért, de az email jelszót ofc elfelejtette, nem tudja hol van, elnézte, elkeverte stb...
úgy volt, hogy 1,4k-t fizetek, de így sajnos nem küldöm el a maradékot 8D
This post was edited by Nerz8 on Mar 10 2011 06:15am