d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Jo Kurva Istenbe Mar
Prev1567
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 10 2011 05:46am
Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 12:44)
fene, pedig en akartam reportolni jovagasu kanizsai nerztamast..


ja, hogy reportoltak 8ddd
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2011 05:47am
Quote (Nerz8 @ 10 Mar 2011 13:46)
ja, hogy reportoltak 8ddd


hon accal mi a helyzet? az a banana lover gyerek imo megbizhato
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Mar 10 2011 05:53am
jó a topik
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2011 06:10am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 10:17)
Rászabadultak a hunsubra a google translatevel. Ízös tájszólással kell elküldeni a francba a másikat, azt nem google translatelik ki! :D


This. :P
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 10 2011 06:15am
Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 12:47)
hon accal mi a helyzet? az a banana lover gyerek imo megbizhato


szereztem egy accot 700ért, de az email jelszót ofc elfelejtette, nem tudja hol van, elnézte, elkeverte stb...

úgy volt, hogy 1,4k-t fizetek, de így sajnos nem küldöm el a maradékot 8D

This post was edited by Nerz8 on Mar 10 2011 06:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Closed New Topic New Poll