d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev15678935Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 03:19am
AKI BÁNTJA REZST ARRA RÁKÜLDÖM A TESOKAT!!!!+%RT"+!HNASDF
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 9 2011 03:20am
Quote (sylke @ Mar 9 2011 11:19am)
AKI BÁNTJA REZST ARRA RÁKÜLDÖM A TESOKAT!!!!+%RT"+!HNASDF


Quote (Zayl @ Mar 9 2011 11:19am)
van, volt pár olyan alak, aki itt akarja
kiélni az elnyomottságát, de én azt mondanám, hogy ez a 10%


..
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 03:22am
Quote (Liliomtipro @ Mar 9 2011 09:20am)
..


VÉLETLENÜL BENYOMTAM A CAPS LOCKOT
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 03:23am
Quote (sylke @ 9 Mar 2011 11:22)
VÉLETLENÜL BENYOMTAM A CAPS LOCKOT


Ám, ha még1x megnyomod, akkor visszavált kicsire a betűméret. :D :D :D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 9 2011 03:24am
Quote (sylke @ Mar 9 2011 11:22am)
VÉLETLENÜL BENYOMTAM A CAPS LOCKOT


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 03:25am
Quote (Liliomtipro @ Mar 9 2011 09:24am)
http://rulesofawesomeness.com/wp-content/uploads/2009/05/caps-lock-awesome-keyboard.jpg


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 03:27am
Quote (Zayl @ Mar 9 2011 10:23am)
Ám, ha még1x megnyomod, akkor visszavált kicsire a betűméret. :D :D :D


Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 9 2011 03:30am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 04:15)
Ugye tudod, hogy én nem ezt csinálom ezen a képen a számmal, hanem puszit küldök annak aki a képet csinálta : ))
SOSEM pózoltam ilyen ajakkal : )))


küldesz nekem is puszit?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2011 03:32am
Quote (Ad4mz @ 9 Mar 2011 10:30)
küldesz nekem is puszit?


már több ezret küldtem

de te le se szarsz
sad story
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 9 2011 03:33am
Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 11:19)
Üdv itt turohazi!

Egyébként a felmerülő vitába csak annyit mondanék, hogy az újak ott rontják el a dolgot, hogy
mindent mindig jobban tudnak, és ez természetesen az összeszokott közösségnek nem tetszik,
ami valahol szerintem érthető is.
Amúgy nem nevezném rossz helynek a hunsubot, persze van, volt pár olyan alak, aki itt akarja
kiélni az elnyomottságát, de én azt mondanám, hogy ez a 10%. Csak tudni kell kezelni a többieket,
ami simán működik, ha tisztelnek. Azt viszont kiérdemelni kell, amit csak azzal tudsz, hogy a közösség
hangját megtalálod. Vagy nem tudom jobban megfogalmazni, de szerintem a többség érteni fogja
miről karattyolok. :D
Lehet ritkán járok mostmár ide, de ettől még az egyik legjobb közösségnek látom. Azért elég sok barátság
szövődött itt, és ha olyan dolgokról van szó, akkor nagyon összetartó is.

*csöpögős post off*


mint pl egy random basztatása
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678935Next
Add Reply New Topic New Poll