Üdv itt turohazi!
Egyébként a felmerülő vitába csak annyit mondanék, hogy az újak ott rontják el a dolgot, hogy
mindent mindig jobban tudnak, és ez természetesen az összeszokott közösségnek nem tetszik,
ami valahol szerintem érthető is.
Amúgy nem nevezném rossz helynek a hunsubot, persze van, volt pár olyan alak, aki itt akarja
kiélni az elnyomottságát, de én azt mondanám, hogy ez a 10%. Csak tudni kell kezelni a többieket,
ami simán működik, ha tisztelnek. Azt viszont kiérdemelni kell, amit csak azzal tudsz, hogy a közösség
hangját megtalálod. Vagy nem tudom jobban megfogalmazni, de szerintem a többség érteni fogja
miről karattyolok.

Lehet ritkán járok mostmár ide, de ettől még az egyik legjobb közösségnek látom. Azért elég sok barátság
szövődött itt, és ha olyan dolgokról van szó, akkor nagyon összetartó is.
*csöpögős post off*