Quote (zsansaccount @ 11 Jan 2011 20:16)
a harcművészet nem sport. a box nem harcművészet és nem is önvédelem, az sport.
az edződ hülye, vannak rendes cigányok és ha foglalkozik velük, akkor azok kiállnának érte, meg a többiekért.
wing tsun-t tanultam fél évig, de itt pécsett sajnos nem tudtam folytatni. remélem még lesz rá lehetőségem, h folytassam...
haverom is wing tsun -t tanul, neki nagyon bejön.
Én anno Aikidoztam...