d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev15678920Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2010 08:23am
Quote (icipicicici @ 24 Dec 2010 16:22)
azzal meg greendayt sem tudnad le tékvandozni :p


Karácsonykor nem tékvandózunk le senkit, mindenkit szeretünk.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 11 2011 01:08pm
asd
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 11 2011 01:09pm
haha
sk8
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 11 2011 01:10pm
Quote (Epiphone @ Jan 11 2011 09:08pm)
asd


gondolom holnap már box hl videokat fogsz postolgatni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 11 2011 01:16pm
a harcművészet nem sport. a box nem harcművészet és nem is önvédelem, az sport.
az edződ hülye, vannak rendes cigányok és ha foglalkozik velük, akkor azok kiállnának érte, meg a többiekért.
wing tsun-t tanultam fél évig, de itt pécsett sajnos nem tudtam folytatni. remélem még lesz rá lehetőségem, h folytassam...
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 11 2011 01:16pm
kösz
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jan 11 2011 01:17pm
Quote (zsansaccount @ 11 Jan 2011 20:16)
a harcművészet nem sport. a box nem harcművészet és nem is önvédelem, az sport.
az edződ hülye, vannak rendes cigányok és ha foglalkozik velük, akkor azok kiállnának érte, meg a többiekért.
wing tsun-t tanultam fél évig, de itt pécsett sajnos nem tudtam folytatni. remélem még lesz rá lehetőségem, h folytassam...


haverom is wing tsun -t tanul, neki nagyon bejön.

Én anno Aikidoztam...
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 11 2011 01:18pm
Quote (LaserBack @ Jan 11 2011 09:17pm)
haverom is wing tsun -t tanul, neki nagyon bejön.

Én anno Aikidoztam...


ja én osztálytársam is... az tényleg komoly, felkészít mindenféle helyzetre..
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 11 2011 01:20pm
Quote (LaserBack @ 11 Jan 2011 21:17)
haverom is wing tsun -t tanul, neki nagyon bejön.

Én anno Aikidoztam...


én is imádtam, kb 3-as szinten voltam a mester szerint. vizsgázni se tudtam elmenni. :\

This post was edited by zsansaccount on Jan 11 2011 01:21pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 11 2011 01:21pm
10 év karate
word
bai bai
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678920Next
Add Reply New Topic New Poll