Quote (beni @ Mar 29 2011 12:40pm)
pont most akartam postolni
ahhoz is kevés, h a dunába lőjem
kikéne szögezni a XY tér közepére, pucéran, nyáron, oda ahova mindig süt a nap, étlen szomjan
és csak botoxot kapna enni/innni
This post was edited by Vismajor on Mar 29 2011 08:57am